تعمیرات موبایل سامسونگ

تعمیرات خود را با خیال آسوده به بسپارید

شماره تماس : 45102-021

نمایندگی رسمی

تیم متخصص

پشتیبانی آنلاین

سرویس در محل

نمایندگی رسمی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات 24 سامسونگ یکی از نمایندگی ها معتبر گوشی های سامسونگ می باشد که خدمات بسیار متنوعی مانند عیب یابی و  تعمیر گوشی سامسونگ و خدمات پس از فروش که با توجه به استاندارد های جهانی رعایت می شود. خدماتی که در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل کوک ارائه می شود شامل انواع خدمات مانند تعمیرات نرم افزاری شامل هنگ کردن گوشی، فرمت کردن، به روزرسانی برنامه ها، مشکلات اینترنت و غیره، تعمیرات سخت افزاری مانند تعمیر و تعویض باتری، تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی، تعمیر برد گوشی، تعمیر صفحه کلید، تعمیر دکمه های موبایل سامسونگ، تعمیر دوربین می باشند.

تعمیر یا تعویض باتری گوشی سامسونگ

باتری ها مواد مصرفی هستند و طول عمر آنها تحت تأثیر الگوهای استفاده و محیط آنها قرار می گیرد. اگر متوجه شدید که گوشی خود را به دفعات زیاد شارژ می کنید، و عمر باتری شما به طور محسوسی کاهش یافته است، باید به فکر تعمیر یا تعویض باتری گوشی سامسونگ خود باشید. به طور معمول، علائم خراب شدن باتری می تواند شامل کاهش شدید عمر باتری و خاموش شدن غیرمنتظره گوشی است.باشد. در گوشی های سامسونگ، محافظ دستگاه می تواند خاموش شود یا مکانیزم ایمنی را برای کمک به محافظت از دستگاه فعال کند این وقایع پس از استفاده مکرر از باتری رخ می دهد و منجر به خرابی الکتروشیمیایی می شود. در نتیجه باعث خاموش شدن دستگاه به منظور حفظ اجزای الکتریکی می شود. همچنین از عوامل خرابی باتری های گوشی های سامسونگ محیط استفاده می شود. یک محیط بسیار سرد ممکن است باعث کاهش بیشتر ولتاژ شود. در این صورت، دستگاه برای محافظت از اجزای خود خاموش می شود.

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ

یکی از خرابی های رایج برای اکثر گوشی های موبایل و همچنین گوشی سامسونگ شکستگی و خرابی تاچ و ال سی دی گوشی می باشد. هر چند که این روزها تاچ و ال سی دی گوشی ها از مقاومت بسیار زیادی نسبت به گذشته پیدا کرده اند اما ممکن است با اتفاقاتی بسیار کوچک و ضربه ای ناگهانی دچار شکستگی می شود.

اما تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ نیاز به تخصص و تجربه بسیار زیادی نیاز دارد. موبایل کوک با برخورداری از تجهیزات و ابزارآلات مدرن و پیشرفته به صورت کاملا تخصصی اقدام به تعمیر و یا تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ می نماید.

تعمیر موبایل سامسونگ در محل

خراب شدن گوشی موبایل اتفاق بسیار بدی است اما وقتی که از شما برای بردن گوشی به یک تعمیرگاه معتبر و حرفه ای می گیرد بسیار بیشتر است. مرکز موبایل کوک ارائه دهنده خدمات تعمیر موبایل سامسونگ در محل می باشد. برای دریافت این خدمات می توان پس از تماس با مرکز و بیان مشکل گوشی، از مشاوره ها و راهنمایی های افراد متخصص این مجموعه استفاده نمایید. در صورتی که مشکل دستگاه نرم افزاری باشد و توسط خود شخص قابل برطرف شدن باشد، کارشناسان مراحل مورد نیاز را توضیح داده و نیازی به مراجعه به نمایندگی تعمیرات نخواهد بود. اما در صورتی که دستگاه دچار مشکلات جدی شده باشد، تکنسین های ما به محل مراجعه کرده و پس از تحویل گوشی، آن را به مرکز تعمیرات تحویل می دهند. پس از تعمیر گوشی سامسونگ، دستگاه به صورت سالم و تست شده برای مشتری ارسال می گردد.