24 سامسونگ

تعمیرات مانیتور سامسونگ

تعمیرات خود را با خیال آسوده به بسپارید

شماره تماس : 45102-021

سامسونگ

نمایندگی رسمی

سامسونگ

تیم متخصص

سامسونگ

پشتیبانی آنلاین

سامسونگ

سرویس در محل

تعمیر مانیتور سامسونگ

مانیتورهای مختلف از جمله مانیتورهای 4k، مانیتور تلوزیون و مانیتور IPS با توجه به نحوه استفاده کاربر و وظایفی که انجام می­دهند ممکن است دچار مشکلات سخت­افزاری یا نرم­افزاری شوند. در چنین شرایطی بهترین کار این است که مانیتور را نزد نمایندگی­های مجاز تعمیر مانیتور سامسونگ ببرید و از کارشناسان مختصص کمک بگیرید.

تعمیر مانیتور سامسونگ
تعمیر مانیتور سامسونگ

تعمیر انواع مانیتور سامسونگ

شرکت سامسونگ با توجه به نیازهای کاربران انواع مانیتورها در اندازه­ها و ابعاد مختلف را به بازار عرضه می­کند؛ هر یک از انواع مانیتورهای سامسونگ ویژگی­های سخت­افزاری و نرم­افزاری خاص خود را دارند و از تنوع بسیار بالایی برخوردار می­باشند. از همین رو کاربران می­توانند نسبت به نوع استفاده خود، مانیتور مناسب را از بین صدها مدل موجود در بازار خریداری کنند.

در هنگام تعمیر مانیتور سامسونگ یکی از مواردی که می­تواند به کارشناس در برطرف کردن مشکل کمک کند، آگاهی از نوع و مدل مانیتور است. ویژگی­های نرم­افزاری و سخت­افزاری مانیتورهای مختلف تعیین می­کند که آیا یک دستگاه قابلیت تعمیر شدن دارد یا خیر. همچنین زمانی که کارشناس مرکز تعمیرات سامسونگ قصد دارد یکی از قطعات مانیتور را تعویض نماید، لازم است از مدل مانیتور اطلاع داشته باشد.

تعمیر مین برد مانیتور سامسونگ

مشکلاتی از قبیل خاموش و روشن شدن مانیتور، سیاه بودن تصویر، عقب و جلو شدن تصاویر و صداها و عدم هماهنگی بین مانیتور و بلندگو همگی از نشانه­های بروز اختلال در مین برد مانیتور سامسونگ هستند. مین برد یکی از اجزای اصلی مانیتور است که بر فعالیت سایر اجزای دستگاه نظارت داشته و آن­ها را کنترل می­کند. با مشاهده علائم خرابی مین برد مانیتور بهتر است در اسرع وقت به یک مرکز معتبر تعمیر مانیتور سامسونگ مراجعه نمایید تا کارشناسان فنی نسبت به رفع مشکل مانیتور در کوتاه­ترین زمان ممکن اقدام کنند.

تعمیر مانیتور سامسونگ

تعمیر پیکسل مرده در مانیتور سامسونگ

گاهی ممکن است بر اثر اختلالات نرم­افزاری یا ضربه خارجی، نقطه­های سیاه رنگی در صفحه مانیتور دیده شوند که به آن­ها پیکسل مرده گفته می­شود. همچنین پیکسل­های گیر کرده که با رنگ­هایی مثل قرمز یا آبی نمایش داده می­شوند، نقاطی بر روی مانیتور هستند که دچار نقص شده و حرکت نمی­کنند. این مشکل بسته به نوع و مدل مانیتور قابل تعمیر و برطرف شدن می­باشد اما چنانچه امکان تعمیر پیکسل­های مرده مانیتور وجود نداشته باشد، می­بایست پنل مانیتور توسط کارشناس تعویض شود. تعویض پنل مانیتور فرایندی تخصصی بوده و نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد بنابراین هرگز انجام این کار را به افراد ناوارد نسپارید.

 

تعمیر اینورتر برد مانیتور سامسونگ

اینورتر برد مانیتور یکی از اجزای مهم دستگاه است که تنظیم ولتاژ مانیتور را بر عهد داشته و میزان معینی از جریان الکتریکی را به هر یک از بخش­های دستگاه ارسال می­کند. بروز نقص در اینورتر برد مانیتور می­تواند مانع رسیدن ولتاژ مناسب به ­قسمت­های مختلف دستگاه و در نتیجه ضعف عملکرد مانیتور شود. اگر مانیتور به صورت مداوم دچار بی ثباتی در روشنایی، خاموش و روشن شدن­های پی در پی، چشمک زدن تصویر و ناپدید شدن ناگهانی تصویر می­شود، توصیه می­کنیم مانیتور را جهت عیب­یابی و تعمیر اینورتر به یک نمایندگی معتبر و مرکز تعمیر مانیتور سامسونگ برده و از خدمات تخصصی تکنسین­ها بهره­مند شوید.

 

تعمیر بک لایت مانیتور سامسونگ

برای اینکه تصاویر در مانیتور به نمایش دربیایند، صفحه نمایشگر به نور پس­زمینه احتیاج دارد. نور پس­زمینه یا بک­لایت در مانیتورهای LCD توسط لامپ­های فلورسنت تامین می­شود که در محفظه­ای به نام بک لایت قرار دارند. معمولا درصورتی که بک لایت مانیتور دچار مشکل شده باشد، چند ثانیه بعد از زمانی که مانیتور را روشن می­کنید نور پس­زمینه خاموش شده و تصویر مانیتور بسیار تاریک و بی­نور جلوه می­کند. برای برطرف کردن این مشکل لازم است کارشناس فنی با استفاده از تجهیزات مخصوص به عیب­یابی و تعمیر مانیتور سامسونگ بپردازد یا درصورت لزوم آن را به طور کلی تعویض کند.

 

تعمیر پنل مانیتور سامسونگ

یکی از مشکلاتی که ممکن است افراد بسیاری با آن مواجه شده باشند، وجود خطوط افقی یا عمودی بر روی مانیتور می­باشد. این مشکل معمولا به دلیل ضربه خارجی به مانیتور یا نفوذ رطوبت به درون دستگاه رخ داده و به پنل مانیتور آسیب می­زند. تعمیر پنل مانیتور یک امر تخصصی و فوق­العاده ظریف است که حتما باید توسط کارشناسان مجرب و تکنسین­های متخصص انجام بگیرد. بنابراین درصورت مشاهده خطوط غیرطبیعی بر روی صفحه مانیتور، هرچه سریعتر با یک کارشناس فنی تعمیر مانیتور سامسونگ مشورت نمایید.

 

سخن پایانی

مانیتور یکی از اصلی­ترین اجزای لوازم الکترونیکی است که تصاویر و داده­های موجود در دستگاه را به کاربر نمایش می­دهد. زمانی که این قطعه سخت­افزاری بر اثر علل مختلف دچار آسیب و نقص فنی شود، باید فورا نسبت به رفع مشکل آن اقدام نمود. برای این کار توصیه می­شود از مراکز معتبر تعمیر مانیتور سامسونگ کمک بگیرید تا رفع نقص دستگاه شما توسط کارشناسان خبره و باتجربه انجام شود. در ضمن از مراجعه به مراکز تعمیر نامعتبر به شدت بپرهیزید زیرا برخی از مراکز تعمیر مانیتور اطلاعات فنی کافی برای برطرف کردن مشکلات دستگاه را نداشته یا با استفاده از قطعات نامرغوب و غیر اصل سبب وارد شدن آسیب بیشتر به دستگاه شما می­شوند.

پیمایش به بالا