تعمیرات پرینتر سامسونگ

چرا سامسونگ ایران

قیمت مناسب
مشاوره رایگان
تکنسین های حرفه ای
تعمیرات تخصصی
سرویس رایگان

نمایندگی پرینتر سامسونگ

نمایندگی پرینتر سامسونگ ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات و سرویس‌های مرتبط با پرینترهای سامسونگ به متقاضیان است. خدمات عرضه شده در نمایندگی رسمی پرینتر سامسونگ، فروش، تعمیر، برگزاری دوره‌های آموزش تعمیر پرینتر سامسونگ و در نهایت ارائه مواد مصرفی می‌باشد. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی مجاز پرینتر سامسونگ و مراجعه به پارت تخصصی مربوطه، تخصصی ترین خدمات و سرویس‌های مورد نیاز خود را دریافت کنید. تمامی سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی پرینتر سامسونگ به علت مطمئن بودن از تخصص کارشناسان و مهندسان، همراه با ضمانت و گارانتی انجام می‌گیرد. سال هاست که نام چاپگرهای سامسونگ با تخصصی ترین نمایندگی پرینتر سامسونگ گره‌ خورده و کاربرانِ این محصول در صورت نیاز به هر یک از خدمات مرتبط با این دستگاه، اولین انتخابشان، نمایندگی رسمی پرینتر سامسونگ بوده است.

نمایندگی فروش پرینتر سامسونگ

نمایندگی پرینتر سامسونگ مجموعه‌ی معتبری برای خرید انواع پرینترهای بزرگ و کوچک برند محبوب سامسونگ می‌باشد. این مرکز علاوه بر ارائه ی مشاوره‌های رایگان به ارائه‌ی پرینترهای دیجیتال سامسونگ در مناسب ترین تعرفه‌ی ممکن می‌پردازد. خاطر نشان می‌کنیم که با حضور در یکی از شعبه‌های فعال نمایندگی پرینتر سامسونگ خرید مطلوبی را تجربه کرده و پرینتر مد نظر خود پیدا می‌کنید. گفتنی است که این مرکز تخصصی برای کسب رضایت و اعتماد هر چه بیشتر کاربران گرامی، تمامی پرینترهای سامسونگ را همراه با گارانتی و ضمانت‌ نامه‌های معتبر کتبی به فروش می‌رساند.

دستگاه تعمیر شده
0 +
مشتری وفادار
0 +
سال تجربه تعمیرات
0 +

سرویس در محل پرینتر سامسونگ

سرویس در محل پرینتر سامسونگ، برای کاربرانی که به هرعلتی امکان حضور در تعمیرگاه مرکزی را ندارند و نیازمند آن هستند تا کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر حضور پیدا کنند، مناسب می‌باشد. کاربران گرامی با استفاده از سرویس تعمیرات در محل پرینتر از مشکلات ناشی از جابه‌جایی و حمل پرینتر خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار برای یافتن تعمیرگاه مناسب و رساندن دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت. در صورت نیاز به این سرویس کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی نوشته شده در وب سایت با کارشناسان ما در نمایندگی پرینتر سامسونگ تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنند.

درخواست تعمیرات

سرویس‌ های نمایندگی پرینتر سامسونگ

نمایندگی پرینتر سامسونگ با مجهز کردن کادر فنی خود به پیشرفته‌ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، محیطی فراهم کرده که در آن امکان عرضه همه‌ی سرویس‌های مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی سامسونگ فراهم شده است. نمایندگی پرینتر سامسونگ در قسمت فروش، ارائه‌کنندۀ مدل‌های مختلف پرینتر سامسونگ و در قسمت تعمیر، عرضه کنندۀ خدمات پس از فروش مرتبط با این محصول است. همۀ خدمات عرضه شده در نمایندگی پرینتر سامسونگ توسط تیمی از کارشناسان متخصص در دو حوزه فروش و تعمیر انجام می‌گیرد. بعضی از خدمات ارائه شده در این مجموعه عبارتند از: عرضه مواد مصرفی پرینتر مانند تونر، برگ‌های کاغذ سازگار با پرینترهای Samsung و …، عوض کردن قطعات پرینتر ( تعویض فوم رولر پرینتر ، تعویض کابل پاور، تعویض کابل یو اس بی، تعویض درام، تعویض هد پرینتر، تعمیر و تعویض درب شکسته پرینتر تعمیر، تعمیر و تعویض ال سی دی چاپگر، تعویض تونر پرینتر و…)، برگزاری دوره‌های آموزش تعمیر پرینتر سامسونگ برای کارآموزان و فعالان حوزه تعمیر چاپگر، فروش انواع پرینترهای سامسونگ و …. .

نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ

تعمیر پرینتر سامسونگ در این مجموعه به مدل خاصی از پرینتر محدود نمی‌باشد و تمامی مدل‌های پرینتر از جمله جوهری، لیزری و … را شامل می‌شود. شما کاربران گرامی می توانید در صورت رخ دادن هر گونه نقص – از جمله نواقص تخصصی و غیرتخصصی- با مرکز تعمیر پرینتر سامسونگ تماس گرفته و از کارشناسان این مرکز راهنمایی و مشاوره بگیرید. در موارد عادی و غیرتخصصی، کارشناسان ما راه‌حل‌هایی برای تعمیر پرینتر سامسونگ به شما ارائه خواهند داد تا نیازی به حمل دستگاه و تحویل آن به تعمیرگاه نباشد و ایرادات ایجاد شده به صورت تلفنی برطرف گردد. در موارد تخصصی و مشکلات فنی شدید، شما می‌توانید دستگاه خود را به نمایندگی پرینتر سامسونگ تحویل داده و پس از طی فرآیندهای تعمیر، آن را به صورت سالم، گردگیری شده و بی هیچ عیب و نقصی دریافت کنید. در حالی که به هر علتی امکان مراجعه به نمایندگی پرینتر سامسونگ را ندارید می‌توانید سرویس‌های مورد نیاز خود را به صورت سرویس در محل دریافت کنید. در قسمت‌های آتی روش استفاده از این سرویس توضیح داده شده است.

نمایندگی پرینتر سامسونگ و گارانتی خدمات

گارانتی سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی پرینتر سامسونگ به دو علت صورت گرفته است: ۱. اطمینان از سطح کیفی سرویس‌های عرضه شده در نمایندگی رسمی پرینتر سامسونگ و ۲. برخوردار بودن این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات و خبره ترین کارشناسان تعمیر. تلفیق این دو مجموعه باعث شده تا کاربران دستگاه‌های پرینتر، بالاترین سطح کیفی سرویس‌ها را در این مرکز دریافت کنند و دستگاه‌های خود را بی‌هیچ فوت وقتی و به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند. کارشناسان ما در نمایندگی پرینتر سامسونگ اقدام به اِعمال بعضی گردگیری‌ها و سرویس‌های به‌سازی در حین تعمیر پرینتر سامسونگ می‌کنند که این کار باعث بازیابی کیفیت اولیه محصول و بی عیب و نقص شدن آن می‌شود. به گونه ای که اغلب دستگاه‌های تعمیر شده در نمایندگی تعمیرات پرینتر سامسونگ، کیفیت اولیه خود را بازیافته و تبدیل به دستگاهی نو و کارآمد می‌گردند.

خدمات شارژ کارتریج پرینتر

اگر جوهر یا تونر کارتریج تمام شود، پرینتر دیگر قادر به پرینت گرفتن نیست، لذا باید سریعا اقدام به شارژ آن کنید. فرآیند شارژ کارتریج بسیار پیچیده است، به همین علت کاربران عادی، نمی‌توانند آن را انجام دهند. درست در همین جاست که نقش کارشناسان دوره دیده و خبره ما پررنگ می ‌شود. فقط کافیست درخواست خود را در سایت ثبت نمایید تا یکی از کارشناسان نمایندگی پرینتر سامسونگ در محل مورد نظر حاضر شوند. این سرویس کاران دوره‌های تخصصی را درحوزه شارژ کارتریج سپری کرده ‌اند. بنابراین با تکیه بر اطلاعات جامع و کامل خود فرآیند شارژ را بدون هیچ اشکالی پیش می‌‌برند. به گونه ‌ای که شارژ به شکل استاندارد انجام می‌گیرد و کارتریج از لحاظ تعداد اسناد چاپ شده با نمونه اورجینال تفاوتی نخواهد داشت.

سرویس در محل پرینتر سامسونگ

سرویس در محل پرینتر سامسونگ، برای کاربرانی که به هرعلتی امکان حضور در تعمیرگاه مرکزی را ندارند و نیازمند آن هستند تا کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر حضور پیدا کنند، مناسب می‌باشد. کاربران گرامی با استفاده از سرویس تعمیرات در محل پرینتر از مشکلات ناشی از جابه‌جایی و حمل پرینتر خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار برای یافتن تعمیرگاه مناسب و رساندن دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت. در صورت نیاز به این سرویس کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی نوشته شده در وب سایت با کارشناسان ما در نمایندگی پرینتر سامسونگ تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنند.

تعمیر پرینتر سامسونگ

تعمیر پرینتر سامسونگ شامل همه‌ی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری است که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی گفته شده است. تعمیر پرینتر سامسونگ یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی سامسونگ در ایران است که به پشتوانه تخصص، تبحر، تجربه و مهارت تکنسین این نمایندگی در بالاترین سطح کیفی به کاربران این محصول عرضه می‌شود. خبره بودن و زبده بودن کارشناسان نمایندگی پرینتر سامسونگ در کنار بهره‌مند بودن از پیشرفته ترین امکانات تعمیر و ترمیم، باعث شده تا تخصص و کیفیت، دو ویژگی ضروری خدماتی باشند که به دست کارشناسان و مهندسان این مجموعه ارائه می‌شوند. بعضی از سرویس‌های قابل دریافت در این مجموعه عبارتند از: عیب یابی و تعمیر SPF، عیب یابی و تعمیر ADF، عیب یابی و تعمیر Duplex، عیب یابی و تعمیر Sorter دستگاه پرینتر در مرکز تعمیر پرینتر سامسونگ، عیب یابی و تعمیر Finisher، عیب یابی و تعمیر Stapler Unit، عیب یابی و تعمیر Main Board، عیب یابی و تعمیر AC Power، عیب یابی و تعمیر DC Power پرینتر و … .

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ با سال‌ها تجربه در امر تعمیر و فروش محصولات شرکت سامسونگ، همیشه انتخاب اول مشتریان بوده است. زمینه‌ی فعالیت نمایندگی سامسونگ، تعمیر و فروش انواع محصولات سامسونگ از قبیل موبایل، تبلت، لپ ‌تاپ، پروژکتور، تجهیزات شبکه، مین برد، کارت گرافیک، مانیتور، لوازم جانبی و… می‌باشد. همه‌ی این سرویس‌ها توسط برترین کارشناسان و مهندسین کشور به صورت فوق‌تخصصی و حرفه‌ای ارائه می‌شود. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مرکز در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان، از جمله دلایلی است که باعث محبوبیت و موفقیت نمایندگی سامسونگ در امر خدمات‌رسانی شده است.

تعمیرات سامسونگ

سرویس‌های عرضه شده در مرکز تعمیرات سامسونگ محدود به دستگاه خاصی نمی‌باشد و همه‌ی تولیدات شرکت سامسونگ را شامل می‌شود. از این رو شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به این مرکز همه‌ی خدمات مرتبط با تعمیرات محصولات سامسونگ را دریافت نمایید و دستگاه‌های معیوب خویش را تعمیر و ترمیم کنید. با توجه به تنوع و گوناگونی موجود در محصولات ارائه شده از سوی شرکت سامسونگ، در پارت‌های ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات سامسونگ نیز این تنوع و گوناگونی مشاهده می‌شود. به عبارتی دیگر در مرکز تعمیرات سامسونگ سرویس‌های مرتبط با هر محصول در پارت جداگانه و به دست کارشناسان همان حوزه  ارائه می‌شود.

مدل ‌های محبوب پرینتر سامسونگ

در این قسمت به مدل‌های محبوب پرینتر سامسونگ می‌پردازیم و ویژگی‌های آن‌ها را باهم برسی می‌کنیم.

چاپگر سامسونگ چهار کاره 760 پی( Samsung Printer SF-760P )

کیفیت بالا و جزئیات دقیق کارهای چاپی

اگر می خواهید با نتیجه چاپ تان همه را وادار به تحسین کنید، هیچ چیز مانند دقت و وضوح dpi 1200 × 1200 پرینتر لیزری سیاه و سفید چندکاره/فکس SF-760P سامسونگ قادر به نشان دادن حرفه ای بودن شما نیست. کارهای چاپی مهم مثل گزارش‌ها و اسلایدهای سخنرانی کاری با چاپ وضوح بالا و کیفیت عالی این پرینتر بسیار واضح، با دقت و تاثیرگذار خواهند بود. به همین دلیل، با چاپ وضوح بالا می‌توانید از همه‌ی فرصت‌های موجود برای برانگیختن تحسین دیگران استفاده کنید.

فکس بدون دردسر

چاپگر SF-760P طوری طراحی شده است تا کارهای فکس شما را با سرعت و دقت هرچه تمام تر انجام دهد. کنترل‌ها دربردارنده‌ی 20 دکمه قابل تعریف برای شماره گیری سریع می‌باشد و می‌توانید تا 200 شماره که بیشتر مورد استفاده قرار می‌دهید را برای شماره گیری سریع در آن ذخیره نمایید. در مواردی که نیاز است اسناد را برای چند شماره محل ارسال کنید، می‌توانید از پرینتر SF-760P برای ذخیره کردن حداکثر 209 شماره در حداکثر 100گروه یا لیست ذخیره برای شماره‌گیری گروهی استفاده نمایید. 9 شماره دیگر هم می‌توانید در حافظه ذخیره کرده و با ویژگی «ارسال چندگانه» (Multi Send) دستگاه می‌توانید یک فکس یکسان را برای همه‌ی شماره‌ها ارسال نمایید. لذا فکس خود را برای هر چند نفر و هر چند بار هم که بخواهید ارسال کنید. باز هم کمپانی سامسونگ انجام کارهای پیچیده را با عرضه یک دستگاه فکس آسان، سریع و کارآمد به سادگی ممکن کرده است.

با کارایی چهار منظوره این چاپگر محیط کاری خود را خلوت کنید

به لطف کارایی چهار در یک پرینتر SF-760P سامسونگ پروسه‌ی چاپ شما به راحتی و به سادگی انجام می‌گردد و این اطمینان حاصل می‌شود که پروسه‌ی چاپ کاری در نهایت کارآمدی انجام می‌گیرد. با دارا بودن کارکردهای چاپ، کپی، اسکن و فکس پرینتر SF-760P در حقیقت دستگاهی همه کاره می‌باشد و انعطاف کاری لازم را به شما می‌دهد تا محدودیت‌های کمتری را تجربه نمایید. مجموعه مشخصات نوآورانه این پرینتر کلیه امکانات لازم برای کار و تلاش در شرکت‌ها و کسب و کارهای مدرن امروزی را در اختیار شما می‌گذارد.

کاهش هزینه ‌ها با حالت ارسال با تاخیر(Delay Send)

دکمه «ارسال تاخیری» (Delay Send) روی پنل کنترل پرینتر SF-760P، اسناد را در حافظه ذخیره می‌کند و می‌توانید آن‌ها را در زمان‌های از قبل تعیین شده‌ای که نرخ تماس تلفنی پایین تر است (ساعت‌های خارج از پیک مصرف) ارسال نمایید. به این ترتیب هزینه‌های تلفن شما تا حد قابل توجهی کمتر خواهد شد.

مدیریت آسان و موثر چاپگر سامسونگ

مدیریت آسان کارهای چاپ را با نرم افزار Easy Printer Manager (نرم افزار مدیریت آسان پرینتر) فکس SF-60P سامسونگ تجربه کنید. نرم افزار یکپارچه EPM این قابلیت را برای شما فراهم می‌سازد تا چاپگر خود را سریعا تنظیم و راه اندازی کنید و وضعیت چاپ را با استفاده از یک برنامه با کاربری راحت تحت نظر داشته باشید. دیگر نیاز نیست نگران تمام شدن ناگهانی تونر باشید، به این دلیل که امکان سفارش دادن تونر، کشف و شناسایی دستگاه، لینک شدن با برنامه ها و سایر کارکردها به وسیله‌ی نرم افزار Easy Printer Manager (مدیریت آسان پرینتر) به سادگی میسر می‌شود.

عملکرد بهتر با طراحی جمع و جور

در حالی که شاهد افزایش تقاضا برای کارکرد بیشتر فضای مورد نیاز برای تجهیزات دفتر‌های کاری هستیم، پرینتر لیزری سیاه و سفید چندکاره/فکس SF-760P سامسونگ می‌تواند انتخاب خیلی خوبی باشد. این پرینتر چندکاره استانداردهای لازم برای سرویس‌های چاپ ممتاز را فراهم می‌کند، بدون اینکه بدون علت اندازه دستگاه افزایش داده شود. این پرینتر برای شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچک تا متوسط و دفاتر دولتی مناسب می‌باشد. از آنجایی که طراحی این پرینتر مدرن و جمع و جور است، حمل آن نیز به سادگی میسر می‌شود. به همین دلیل، با انتخاب چاپگر لیزری سیاه و سفید چندکاره/فکس SF-760P سامسونگ و به لطف طراحی جمع و جور و مدرن آن در فضا صرفه جویی نموده و از مشکلات بکاهید.

با ویژگی «پرینت سریع» و فکس پرسرعت samsung بازده بیشتر را تجربه کنید

با سرعت بالاتر چاپگرهای سامسونگ که حدود 20 صفحه را در یک دقیقه چاپ می‌کنند، می‌توانید مدت زمانی که در اطراف چاپگر SF-760P در انتظار چاپ کار خود هدر می‌دهید را به کمترین زمان ممکن برسانید. عملکرد بهبود یافته این پرینتر کارها را سریع و بدون وقفه ایجاد می‌کند و این امکان را برای کارمندان و شرکت‌ها فراهم می‌کند که انرژی و وقت خود به طور کامل بر روی کار اصلی خود معطوف کنند. با مودم 33.6 کیلوبیت در ثانیه می‌توانید ارتباطات سریعی داشته و راندمان کاری را بیشتر کنید. به علاوه، هر دو مدل دارای 8 مگابایت حافظه بوده که برای ذخیره 600 برگ اطلاعات کافی می‌باشد.

چاپگر سامسونگ مدل M2070 لیزری سه کاره (Samsung Printer SL-M2070)

چاپ و اسکن مدل M2070 با کیفیتی فوق العاده

پرینتر M2070 متن‌ها و تصاویر شما را با کیفیتی فوق العاده‌ای چاپ و اسکن می‌کند. کیفیت dpi 1200 × 1200 با تغییر اندازه نقاط و موقعیت آن‌ها حاصل می‌شود. این به این معنا است که می‌توانید با چاپ کردن جزئیات بیشتر، تصاویری واضح تر و شفاف تر داشته باشید. از کیفیت بالای کارهای چاپی خود لذت ببرید فناوری منحصر به فرد ReCP (موتور تصویرپرداز برای صفحه ای شفاف) سامسونگ کیفیت کلی کار را بیشتر می‌کند.

صرفه جویی در مصرف تونر توسط چاپگر m2070

با استفاده از «درایور ایزی اکو» چاپگر مدل 2070 سامسونگ تا حداکثر 20 درصد بر روی مصرف تونر صرفه جویی کنید. این نرم افزار مفید به وسیله فراهم آوردن امکان حذف متن‌ها و تصاویر غیرضروری و تبدیل آنها از قالب bitmap به طراحی‌ها به کاربران کمک می‌کند در تعداد کاغذ و برق مصرفی صرفه جویی کنند. درایور ایزی اکو برنده جایزه فناوری‌های برجسته در نوآوری (Outstanding Achievement in Innovation) سال 2012 از سمت لابراتوار خریداران (BLI) انتخاب شده است.

پرینتر سامسونگ مدل m2070 با کارکرد ساده و ابتکاری

پرینتر سامسونگ M2070 که طراحی آن با مدنظر قرار دادن کارکرد ساده و ابتکاری انجام شد، در زمان شما صرفه جویی می‌کند و امکان چاپ بی دردسر را برای شما فراهم می‌سازد. دکمه WPS تک لمسی با لمس فقط یک دکمه از طریق WPS (تنظیمات محافظت شده Wi-Fi) تک لمسی به سرعت و با امنیت کامل به شبکه بی‌سیم خود وصل شوید.

پرینت به صورت بی‌سیم توسط پرینتر سامسونگ مدل m2070

به صورت بی‌سیم پرینت بگیرید و بدون دردسر محتویات را به پرینتر اکسپرس M2070 سامسونگ به اشتراک بگذارید. تمام کاری که باید انجام دهید یک ضربه ساده بر روی گزینه مد نظر است و به دلیل سازگار بودن کامل با فناوری NFC پیشرفته، Wi-Fi مستقیم و «پرینت ابری گوگل» (Google Cloud Print) کارها به سادگی چاپ می‌شوند. برای چاپ مجازی هر محتوایی فقط باید با ضربه زدن بر روی گزینه مربوطه، محتوا را از دستگاه موبایل خود به چاپگرهای سری اکسپرس M2070 سامسونگ ارسال کنید.

چاپگر 2070 مجهز به برنامه کاربردی Samsung MobilePrint

با چاپگر چهار کاره سامسونگ 2070 به سادگی از اطلاعات گوشی موبایل خود پرینت بگیرید. سامسونگ به عنوان بزرگ ترین تولید کننده گوشی‌های هوشمند در جهان و همچنین پیشرو در ساخت پرینترهای لیزری، برای برطرف کردن مشکل چاپ گرفتن فایل‌های داخل تبلت و گوشی‌های موبایل، برنامه کاربردی رایگان Samsung Mobile Print را پیشنهاد می‌کند. در برنامه Samsung Mobile Print شما می‌توانید بر روی تمامی تنظیمات پرینتر از جمله تعداد کپی، کاغذ استفاده شده، نحوه مدیریت رنگ ها و … کنترل کاملی داشته باشید. به کمک این برنامه شما هیچ‌گونه احتیاجی به نصب درایور یا انجام تنظیمات شبکه ندارید، به این علت که Samsung Mobile Print همه‌ی کارها را به صورت خودکار انجام می‌دهد. برنامه کاربردی Samsung Mobile Print با همراهی پرینتر 2070FW سامسونگ، می‌تواند یکی از ضعف‌های فناوری امروزه که در تبلت‎ها و موبایل‌های هوشمند به کار رفته است را رفع نماید و امکان چاپ فایل‎های گوناگون را به وسیله‌ی این دستگاه‌ها برای کاربر بدون نیاز به هر نوع رابط فراهم کند.

تکنولوژی منحصر به فرد پرینتر SL-M2020 سامسونگ

پرینتر M2020 سامسونگ متن‌ها و تصاویر شما را با کیفیتی فوق العاده چاپ و اسکن می‌کند. کیفیت dpi 1200× 1200 با تغییر اندازه نقاط و موقعیت آن‌ها بوجود می‌آید. این به این معنا است که می‌توانید با پرینت کردن جزئیات بیشتر تصاویری واضح تر و شفاف تر داشته باشید. از کیفیت بالای کارهای چاپی خود لذت ببرید. فناوری فوق العاده ReCP (موتور تصویر پرداز برای صفحه ای شفاف) سامسونگ کیفیت کلی کار را بیشتر می‌کند.

چاپگر سامسونگ تک کاره 3310 دی (Samsung Printer ML-3310D)

هر چیزی را که می‌بینید چاپ کنید

با استفاده از نرم افزار Samsung AnyWeb پرینتر 3310، شما می‌توانید به راحتی صفحات اینترنتی را چاپ کنید. با استفاده از این نرم افزار بخش‌های مختلف صفحات وب را در قسمت مورد نظر انتقال دهید و سپس چاپ کنید. محتوای انتخاب شده را می‌توانید چاپ و یا در فرمت‌های متفاوتی آن‌ها را ذخیره کنید. این نرم افزار در هنگامی که قصد جمع آوری اطلاعات برای پروژه‌های بزرگ را دارید یا حتی فقط قصد تفریح دارید، عالی است.

اندازه کوچک با امکانات زیاد

پرینتر ML-3310D سامسونگ با ابعاد 240.6 * 368 * 366 میلی‌متر کوچکترین دستگاه پرینتر لیزری تک رنگ در بازار می‌باشد. این پرینتر به سادگی بر روی هر میز کاری جا می‌شود و فضای اضافی زیادی را هم برای شما باقی می‌گذارد. ابعاد کوچک این پرینتر نباید شما را گمراه کند، چرا که این دستگاه با وزن سبک، آمادگی مبارزه در هر میدان سنگینی در هر زمانی را دارد.

سرعت بالای چاپ حتی در اولین نسخه

دیگر لازم نیست در کنار پرینتر وقت خود را از تلف کنید. پرینتر ML-3310D به عنوان پیشرو سرعت اولین چاپ، اولین نسخه چاپ شده با کیفیت بالا را در 8 ثانیه تولید می‌کند. با سرعت بالای 31 صفحه در دقیقه و رزولوشن تصویر حرفه ای، تمامی پرینت‌های شما به بهترین و بالاترین کیفیت انجام می‌گردد. با این سرعت بالا تنها یک ایراد باقی می‌ماند، با زمان اضافه ای که به دست می‌آورید چه کار کنید ؟

پرینتری که با بودجه شما سازگار است

چاپگر ML-3310D به شما اجازه می‌دهد وسایل مصرفی مناسب را انتخاب نمایید. تونر این پرینتر در دو مدل 2000 برگی و 5000 برگی استاندارد ارائه می‌گردد که به شما اجازه انتخاب مناسب‌ترین گزینه را می‌دهد.

با دکمه Eco Mode، می‌توانید حامی محیط زیست باشید

با زدن دکمه Eco mode در پرینتر 3310 می‌توانید حالت “ذخیره تونر” را انتخاب نمایید. اگر امکانات بیشتری می‌خواهید، مدیر سیستم می‌تواند تنظیمات پیشرفته را فعال کند تا دو یا چهار صفحه را بر روی یک برگ پرینت بگیرید، در صورتی که چاپ دو رو استاندارد را هنوز در دسترس دارید. امکانات این قسمت به همین جا محدود نمی‌شود. با نرم افزار شبیه ساز می‌توانید ببینید که اقدامات شما چقدر مصرف برق و کاغذ را کاهش داده و سطح کربن دی اکسید پایین تری تولید کرده است. این نرم افزار به شما یک دید در مورد حمایت از محیط زیست و کاهش هزینه‌ها می‌دهد.

کمترین صدا در محیط کار

دیگر نگران صداهای اضافه در محیط کار نباشید. پرینتر سامسونگ ML-3310D طوری طراحی شده است که کمترین صدا را داشته باشد. با سطح نویز برابر با 51 دسی بل، این چاپگر صدایی کمتر از نویز یک یخچال در حال کار ایجاد می‌کند. این پرینتر اجازه می‌دهد که به سادگی بر روی کار خود تمرکز کنید.

چاپگر سامسونگ چهار کاره 3305 اف ان (Samsung Printer CLX-3305FN)

XOA (پلتفرم معماری باز)

«پلتفرم معماری باز» (XOA) منحصر به فرد چاپگر 3305 سامسونگ این امکان را به شما می‌دهد تا دستگاه چندکاره خود را به راحتی به برنامه‌های تجاری مرتبط سازید. بر اساس استانداردهای باز، XOA به تهیه کنندگان راهکارهای چاپ اجازه می‌دهد برنامه های تعبیه شونده ای ایجاد کنند که استفاده از ویژگی‌های دستگاه را برای بهبود فرآیندهای کسب و کار بهبود ببخشد.

از بالا بودن کیفیت کارهای چاپی خود لذت ببرید

فناوری منحصر به فرد ReCP (موتور تصویر پرداز برای چاپ صفحات شفاف) چاپگر 3305FN سامسونگ کیفیت کلی کار را افزایش می‌دهد و با بهتر کردن وضوح چاپ رنگی، کارهایتان را در نهایت کیفیت تهیه می‌کند. این فناوری فوکوس نوشته‌ها و محتویات گرافیکی را به صورت خودکار تصحیح می‌کند و با همپوشانی اشیاء توپر فاصله‌های سفید توخالی بین آن‌ها را از بین می‌برد.

عملکرد بیشتر با قدرت دو برابر

با ویژگی‌های چاپ و اسکن سریع محصول 3305FN که به لطف یک تراشه دوهسته ای 1 گیگاهرتزی کاملاً یکپارچه samsung میسر می‌شود، کارایی دفاتر کاری به میزان قابل توجهی بیشتر می‌شود. انجام کارهای چاپ/کپی بزرگ سریع‌تر و اسکن انواع اسناد راحت‌تر انجام می‌شود. در حقیقت، از طریق افزایش سرعت انجام تمامی کارها تا 1.5 برابر، می‌توانید وقت بیشتری را صرف بقیه‌ی کارها کرده و کمتر معطل شوید.

تونر پلیمریزه

تونر پلیمریزه جدید چاپگر 3305FN از ذرات یکدست تر و ریزتر در قیاس با تونرهای معمولی برخوردار است. کارهای چاپی شما شامل خطوط واضح تر و با جزئیات روشن تر خواهند بود و دیگر گیر کردن کاغذ در چاپگر را تجربه نخواهید کرد. علاوه بر این، موم این تونر، شفافیت و جلای تصاویر را بیشتر می‌کند و به دلیل جلوگیری از کمرنگ شدن تصویر، دوام چاپ را بیشتر می‌کند.

چاپگر سامسونگ سی ال پی 320 تک کاره (Samsung Printer CLP-320)

در این قسمت به برسی ویژگی‌های پرینتر سامسونگ سی ال پی320 تک کاره می‌پردازیم.

از صفحه نمایش تا چاپ فقط یک دکمه فاصله است

دکمه چاپ از روی نمایشگر (print screen) CLP-320 – که برای راحتی روی صفحه کنترل چاپگر قرار گرفته شده است – به شما اجازه می‌دهد تا هرچه روی صفحه کامپیوتر وجود دارد، حتی اگر پشت میزتان نباشید چاپ کند. فقط کافیست یک دکمه را فشار دهید. فقط با یک دکمه کلیک و بدون نیاز به کارهای اضافی همانند ویرایش کردن یا بریدن تصاویر و مطالب ناخواسته از صفحات وب و یا اسناد می‌توانید پرینت بگیرید. اگر تنها یک صفحه ر ا می‌خواهید، دقیقاً همان را بدست خواهید آورد. فقط با فشار دادن یک دکمه می‌توانید محتویات صفحه را دقیقاً همانند آنچه که روی صفحه نمایش مشاهده می‌شود، چاپ کنید. در صورتی که دکمه را بیشتر از دو ثانیه نگه دارید، این چاپگر آخرین صفحه ای را که در نمایشگر خود فعال کرده بودید را چاپ خواهد کرد. حالا می‌توانید هر چیزی را در هر زمان چاپ کنید.

یکی از سر و صداهای مزاحم دفاتر و ادارات کم می‌شود

دیگر زمانی که پشت میز خود نشسته اید، صدای پرینتر حواس شما را پرت نخواهد کرد. به همین دلیل ویژگی‌های مهندسی پرینتر CLP-320 سامسونگ طوری است که صدای بسیار کمی تولید می‌کند و هنگام چاپ فقط 45 دسی بل (رنگی) و 47 دسی بل (تک رنگ) صدا ایجاد خواهد کرد. این حتی از صدای یک یخچال در حال کار هم کمتر می‌باشد. یک پرینتر رومیزی که هنگام کار آن می‌توانید به کارهای دیگر خود بپردازید.

ثبت هر آن چیزی که به چشم می‌آید

با برنامه‌ی AnyWeb Print سامسونگ می‌توانید در اینترنت به جمع آوری بپردازید. با CLP-320 به راحتی می‌توانید در حین گشت و گذار در اینترنت، مطالب و محتواهای متفاوت را از صفحات وب مختلف انتخاب کرده و در قسمت دفترچه یادداشت قابل چاپ مرورگر خود کشیده و رها کنید. این راهی بسیار راحت برای جمع آوری، مرتب سازی و ویرایش منابع و مطالب مرجع می‌باشد که برای پروژه‌های بزرگ خود و یا هر کار دیگری که فقط در اینترنت آن‌ها را خواهید یافت.

رنگ‌هایی رنگی تر

پرینتر CLP-320 سامسونگ می‌تواند با دقت خارق العاده x 600 dpi2400 خود بهترین کیفیت بازآفرینی رنگ را به سادگی در اختیار شما بگذارد. به علاوه ذرات تونر آن در مقایسه با تونرهای معمولی کوچک‌تر بوده و شکل یکنواخت تری دارند و از دقت فوق العاده رنگ ها و زیبایی چاپ های براق آن شگفت زده خواهید شد.

کاهش زمان انتظار، نه سطح انتظار

بهره وری شما به دلیل انتظار برای چاپ اسناد و برگه‌ها کم نخواهد شد. سرعت بالای پرینتر CLP-320 سامسونگ (16 برگ در دقیقه چاپ تک رنگ، 4 برگ در دقیقه چاپ رنگی) به شما اجازه می‌دهد تا به سادگی به کارهای مختلف خود برسید. زمان چاپ اولین برگ (FPOT) چاپگر CLP-320 از حالت آماده چاپ فقط 14 ثانیه برای چاپ تک رنگ و 26 ثانیه برای رنگی است و تمامی نیازهای شما درباره سرعت کار را تامین خواهد کرد. دقت x600 dpi 2400 چاپ آن نیز پاسخگوی نیازهای شما در خصوص کیفیت کار خواهد بود.

مناسب برای مکان‌های کوچک و شیک و شلوغ

چاپگر CLP-320 سامسونگ با ابعاد x 313 x 243 388 میلی‌متری (x 12.3 x 9.615.3 اینچ) به آسانی روی هر میز کاری جا می‌گیرد و فضای کافی برای انجام کارهای متفاوت به شما می‌دهد. این پرینتر ترکیب خوبی از زیبایی ظاهری و کاربردی بودن می‌باشد. این چاپگر با خطوط منحنی کناره‌های بدنه، بخش بالایی شکیل مشکی و پرداخت خاکستری براق، دستگاهی نیست که بخواهید آن را زیر دسته‌های بزرگ کاغذ پنهان کنید. شما نه تنها از طراحی زیبای آن لذت خواهید برد بلکه دکمه تک لمسی چاپ از روی نمایشگر (print sceen) و دکمه روشن خاموش آن که روی پنل جلو  قرار گرفته است، کار دسترسی را برای شما آسان و سریع خواهند کرد. این یعنی نهایت توجه به مشخصات ارگونومیک در طراحی.

رویکردی هوشمندانه به همراه بهره‌وری از انرژی

در دفاتر و ادارات مدرن که به محیط زیست و استفاده مصرف انرژی توجه می‌شود دیگر جایی برای پرینترهای پرمصرف نیست. به همین علت است که دکمه روشن خاموش پرینتر CLP-320 سامسونگ روی صفحه کنترل آن قرار گرفته تا بتوانید با فشار دادن یک دکمه آن‌را به حالت آماده بکار ببرید تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود. اگر می‌خواهید از چاپگر استفاده کنید، کافیست دوباره آن دکمه را فشار دهید تا پرینتر روشن شده و آماده کار گردد.

چاپگر سامسونگ 3305 سه کاره (Samsung Printer CLX-3305)

در این قسمت به برسی ویژگی‌های پرینتر سامسونگ مدل تک کاره 2825 ان دی( Samsung Printer SL-M2825ND) می‌پردازیم.

کیفیت چاپ عالی چاپگر سه کاره 3305 سامسونگ

بهره گیری از فناوری ReCP (موتور تصویر پرداز برای چاپ صفحات شفاف) در پرینتر CLX-3305 سامسونگ، کیفیت و طراوت چاپ رنگی را بهتر کرده است. این فناوری به صورت خودکار باعث افزایش فوکس نوشته‌ها و گرافیک شده و با همپوشانی دیگر اشیا، باعث از بین رفتن فضاهای سفید رنگ و خالی میان آن ها می‌شود.

تونر پلیمر چاپگر سه کاره 3305 سامسونگ

تونر پلیمر جدید سامسونگ، شامل ذرات کوچک تر و یکنواخت تری نسبت به تونرهای معمولی می‌باشد. به این معنی که پرینت‌های شما دارای خطوط خوب و رنگ های واضح تر هستند و دیگر شاهد گیر کردن کاغذ در دستگاه چاپگر نخواهید بود. به علاوه، محتوای مومی آن میزان جلای تصاویر و ماندگاری نوشته ها بر روی کاغذ را بیشتر کرده است.

طراحی ارگونومیک چاپگر سه کاره 3305 سامسونگ

نگران اشغال فضای خود نباشید. این پرینتر با داشتن footprint  40.6*36.2 سانتی‌متری، کوچکترین چاپگر چندکاره دنیا می‌باشد. با داشتن طراحی ارگونومیک و رنگ‌های قهوه ای و خاکستری، محیط کار مدرن و زیبایی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

صرفه جویی در وقت و هزینه چاپگر سه کاره 3305 سامسونگ

چاپگر CLX-3305 سامسونگ با طراحی ساده وهوشمند خود، سبب صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما می‌شود. با کلیک بر روی گزینه ی Eco ، مصرف تونر، کاغذ و انرژی را کنترل کنید، صفحات متعدد را روی یک کاغذ پرینت بگیرید، رنگ کلمات را به خاکستری تغییر داده و یا از صفحه‌های خالی رد شوید. گزینه ی Print Screen را انتخاب کنید تا دقیقا آن چه را که بر روی نمایشگر می‌بینید فقط با یک کلیک پرینت بگیرید. با انتخاب گزینه ی WPS، مستقیما به wi-fi وصل شوید. در انتها، با اتصال کابل یو اس بی به راحتی عکس و متون خود را پرینت بگیرید.

مدیریت رنگ‌های چاپگر سه کاره 3305 سامسونگ

به کمک این قابلیت می‌توانید پروفیل‌های رنگی مورد علاقه ی خود را بوجود بیاورید.

خلق راحت مطالب پرینتر سه کاره 3305 سامسونگ

با استفاده از این قابلیت پرینتر، می‌توانید نوشته‌های دیجیتالی در فرمت‌های متفاوت بوجود بیاورید و به واسطه شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و یا فکس‌ها را به اشتراک بگذارید.

پشتیبانی و راهکارهای هوشمند چاپگر سه کاره 3305 سامسونگ

چاپگر CLX-3305 همچنین نرم افزار پشتیبانی و قابلیت Eco Driver را به ارمغان آورده است که مورد اول در تولید پرینت‌هایی با کیفیت و مورد دوم در اشتراک گذاری آن ها موثر است.

پرینتر samsung چهار کاره 3185 اف ان (Samsung Printer CLX-3185FN)

در این قسمت به بررسی ویژگی‌های پرینتر چهارکاره سامسونگ مدل  3185 اف ان (Samsung Printer CLX-3185FN) می‌پردازیم.

دوستدار محیط زیست و قابلیت کاهش انرژی و هزینه‌های چاپ

در سالیان اخیر، با توجه به تغییرات زیست محیطی، دولت‌ها با وضع سیاست‌های متفاوت، تلاش بر حفاظت هر چه بیشتر و بهینه از منابع دارند. بر این اساس، همیشه تلاش می‌شود تا به هر نحو، اتکا به انرژی‌های وابسته به کربن کمتر شود. از این رو شرکت‌هایی که با هدف تحقق محیط سبز، محصولات خود را بر این اساس تولید می‌کنند، لایق قدردانی بوده و از جانب دولت‌ها تشویق می‌شوند. کمپانی سامسونگ نیز با درک کامل اهمیت حفظ محیط زیست و تلاش برای نگهداری محیط زیست و علاوه بر این کاهش انرژی‌های مورد نیاز، محصولات متنوعی را با لحاظ آخرین فناوری‌های روز به بازار ارائه کرده است همانند پرینتر 3185FN که ایده ی کمک به حفظ محیط زیست مهمترین عامل در طراحی و تولید آنهاست.

به سادگی از اطلاعات گوشی موبایل خود پرینت بگیرید!

با گسترش روز افزون ابزارهای قابل حمل مثل گوشی‌های موبایل و تبلت‌ها، صاحبان مشاغل مختلف تلاش می‌کنند تا حد امکان کارهای اداری خود را به واسطه این وسایل انجام دهند. لازم به توضیح است که تبلت‌ها و گوشی‌های موبایل علی‌رغم پیشرفتی که طی سال‌های گذشته داشته اند، اما اکثرا در چاپ گرفتن از فایل‌ها مشکل دارند. شرکت سامسونگ به عنوان بزرگ ترین تولید کننده گوشی‌های موبایل در جهان و همچنین پیشرو در ساخت پرینترهای لیزری، برای حل این مشکل برنامه کاربردی رایگان  Samsung mobilePrint را پیشنهاد می کند. شما به کمک این برنامه کاربردی می‌توانید به هر یک از پرینترهای بی‌سیم سامسونگ و یا پرینترهای سامسونگ که به یک شبکه بی‌سیم وصل هستند، متصل شوید و مدارک خود را پرینت بگیرید. چاپگر CLX-3185FN دارای پرینتر رنگی با قابلیت کپی، اسکن و فاکس، سرعت چاپ و کپی سیاه و سفید 16 و رنگی 4 برگ در دقیقه است.

چاپگر سامسونگ تک کاره 2825 ان دی( Samsung Printer SL-M2825ND)

در این قسمت  به برسی ویژگی‌های پرینتر سامسونگ تک کاره 2825 ان دی( Samsung Printer SL-M2825ND) می‌پردازیم.

کیفیت فوق العاده متن و تصویر برای اسناد شما

چاپگر M2825 متن‌ها و تصویرهای شما را با کیفیتی خارق العاده چاپ و اسکن می‌کند. کیفیت  dpi1200 × 1200 با تغییر اندازه نقاط و موقعیت آن‌ها بوجود می‌آید. این به این معناست که می‌توانید با پرینت کردن جزئیات بیشتر، تصاویری واضح تر و شفاف تر داشته باشید. از کیفیت بالای کارهای چاپی خود لذت ببرید. تکنولوژی فوق العاده ReCP (موتور تصویر پرداز برای صفحه ای شفاف) سامسونگ کیفیت کلی کار را بیشتر می‌کند.

کاربری آسان

پرینتر M2825 که طراحی آن با مدنظر قرار دادن کارایی ساده و ابتکاری انجام شد، سبب صرفه جویی در وقت شما می‌شود و امکان پرینت بی دردسری فراهم می‌سازد. دکمه WPS تک لمسی با لمس تنها یک دکمه از طریق WPS (تنظیمات محافظت شده وای فای) تک-لمسی به سرعت و با امنیت کامل به شبکه بی‌سیم خود وصل شوید.

سرعت بالای چاپ

هرچقدر سرعت چاپگر بالاتر باشد، کارها را نیز سریعتر انجام خواهید داد. چاپگر M2825 به یک تراشه 400 مگاهرتزی و حافظه 128 مگابایتی مجهز می‌باشد که قابلیت پرینت 20 صفحه در دقیقه را دارد.

پرینتری که موبایل‌های هوشمند را هوشمندتر می‌سازد

به طور بی‌سیم پرینت بگیرید و بدون دردسر محتویات را به چاپگر اکسپرس M2825 سامسونگ به اشتراک بگذارید. همه‌ی کاری که باید انجام دهید یک ضربه ساده بر روی گزینه مورد نظر است و از طریق سازگاری کامل با فناوری NFC پیشرفته، وای فای مستقیم و «پرینت ابری گوگل» (Google Cloud Print) کارها به سادگی چاپ می‌شوند. برای پرینت مجازی هر گونه محتوایی کافیست با ضربه زدن بر روی گزینه مربوطه، محتوا را از گوشی موبایل خود به پرینترهای سری اکسپرس M2825 سامسونگ ارسال نمایید.

طراحی ارگونومیک

دیگر لازم نیست نگران اینکه پرینتر قسمت قابل توجهی از فضا را اشغال می‌کند، باشید. طراحی فشرده و خوش سلیقه چاپگر M2825ND، آن را به همراهی خوب در محیط کار تبدیل کرده است. کوچکترین پرینتر لیزری که سامسونگ به بازار ارائه کرده است. طراحی ارگونومیک این پرینتر با رنگ‌بندی قهوه ای سوخته و خاکستری یخی آن از محیط کار شما فضایی مدرن و شیک بوجود می‌آورد.