نمایندگی سامسونگ

24 سامسونگ

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیرات خود را با خیال آسوده به بسپارید

شماره تماس : 45102-021

سامسونگ

نمایندگی رسمی

سامسونگ

تیم متخصص

سامسونگ

پشتیبانی آنلاین

سامسونگ

سرویس در محل

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

یکی از خدمات تخصصی مهمی که در نمایندگی سامسونگ توسط کادر مجرب و به صورت حرفه ای صورت می گیرد، تعمیر تلویزیون سامسونگ است. تعمیر تلویزیون شامل موارد مختلفی از جمله تعمیرات برد، تعمیر ال سی دی، تعمیر پاور، تعمیر بک لایت و غیره می گردد که بایستی به صورت کاملا تخصصی و با برخورداری از دانش فنی این کار انجام گیرد.

انواع تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی و … توسط این مرکز با ارائه گارانتی معتبر صورت می گیرد و جهت رفاه حال مشتریان و جلب رضایت آنها، خدمات مختلف در محل انجام می گردد. تجهیزات مدرن و پیشرفته ای که در این نمایندگی به کار رفته است باعث می شود تا عیب یابی و تعمیرات انواع تلویزیون با دقت و سرعت هر چه بالاتر انجام شده و در نهایت رضایت مشتری را به دنبال داشته باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ارورهای ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی سامسونگ ارورهای مختلفی دارد که در صورت بروز خطا و مشکل آن را می توان روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده کرد. این ارورها هر کدام معنای خاص خود را دارند که در ذیل به برخی از ارورها می پردازیم:

 • ارور E14: این ارور نشان از دمای بالای 80 درجه سانتی گراد ظرفشویی را دارد.
 • ارورE4 : آب در ماشین ظرفشویی وجود ندارد.
 • ارور E9: سطح آب ماشین ظرفشویی کم و به اندازه کافی نیست.
 • ارورE5 یا SE: آب دستگاه به آرامی تخلیه می شود.
 • ارور OE: اگر آب دستگاه سر زیر شود این کد به کاربر نشان داده می شود.
 • ارور HE : در صورت به وجود آمدن اختلال در بعضی قطعات داخلی این ارور روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر خواهد شد.

ماشین ظرفشوئی روشن نمی‌شود

در صورتی که متوجه شدید ماشین ظرفشویی منزل شما روشن نمی شود بدون هیچ نگرانی ابتدا دو شاخه برق دستگاه را چک کنید. اگر به پریز وصل کرده اید، پس پریز یا دو شاخه را چک کنید و مطمئن شوید که سالم هستند. گاهی ممکن است پریز برق، فاقد برق باشد یا خود دو شاخه دستگاه مشکل پیدا کرده باشد. اما به جز این موارد باید این احتمال را داد که مشکل از سیم کشی ماشین ظرفشویی یا برد الکترونیکی دستگاه مورد نظر باشد.

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشوئی سامسونگ

در صورتی که با تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی سامسونگ روبرو شدید، باید پمپ تخلیه ماشین را بررسی کنید. اگر چیزی در آن گیر کرده باشد می تواند مانع تخلیه شدن آب ماشین ظرفشویی شود. اگر بعد از این که این مورد چک شد، اما دریافتید چیزی داخل آن گیر نکرده است، ممکن است مشکلی در پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی به وجود آمده باشد.

این عدم تخلیه سبب خواهد شد که ماشین ظرفشویی نتواند به درستی کار کند. بهتر است برای تعمیر این مورد سیم کشی ها را مورد بررسی قرار دهید. فراموش نکنید یکی از مواردی که می تواند به شما در بهبود تخلیه ماشین ظرفشویی کمک کند، تمیز کردن فیلترهای کف ماشین ظرفشویی است.

صدای غیر طبیعی ماشین ظرفشویی سامسونگ

اگر تا به حال ماشین ظرفشویی شما آرام و بدون سر و صدا کار کرده اما جدیدا صداهایی غیرعادی را از خود بروز می دهد باید احتمال به وجود آمدن عیب را در موتور دستگاه بدهید. پیش از هر چیز نگاهی به داخل پمپ تخلیه بیندازید شاید چیزی در آن باشد و باعث این صداهای عجیب و تازه شده است. در صورتی که چیزی را در پمپ تخلیه پیدا نکردید پس با یک تعمیرکار صحبت کنید.

عدم خشک کردن ماشین ظرفشویی سامسونگ

گاهی ماشین ظرفشویی مانند سابق ظرف ها را خشک نمی کند و ظرف ها خیس خواهند ماند. اگر این مشکل به تازگی برای دستگاه شما هم به وجود آمده است پس پیش از اقدام به انجام کاری ابتدا نگاهی به مایع جلا دهنده بیندازید، زیرا ممکن است این مایع تمام شده باشد.

 اگر مشکل از این مورد نبود پس شاید جا پودری ماشین ظرفشویی سامسونگ شما خراب شده باشد. علاوه بر این مواردی که ذکر شد، به وجود امدن اختلال در قسمت فن خشک کن دستگاه، گرم نکردن آب توسط المنت را نیز باید حتما چک کنید.

 عدم ورود آب به داخل ماشین ظرفشویی

در صورتی که متوجه شدید آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • احتمال دارد مشکل از گرفتگی فیلتر شیر برقی باشد.
 • شیر برقی ممکن است خراب شده باشد.
 • احتمال پیچ خوردگی غیر عادی در شلنگ ورودی آب ماشین ظرفشویی وجود دارد.
 • شیر آب بررسی شود و در صورت بسته بودن باز گردد.
 • ممکن است فشار آب ساختمان کم باشد.

ماشین ظرفشویی به خوبی ظرف‌ها را نمی‌شوید

یکی از خرابی هایی که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی به وجود آید همین خوب شسته نشدن ظرف ها است. در صورتی که شما هم با ماشین ظرفشویی خود روی این موضوع به مشکل خورده اید بهتر است اول تاریخ مواد شوینده و قرص ماشین ظرفشیی را چک کنید. فاسد شدن این دو مورد نقش مهمی در خوب نشستن ظرف ها را دارد. البته موارد زیر هم در این امر دخیل هستند:

 • تمام شدن نمک دستگاه
 • کم بودن مایع جلا دهنده
 • آلودگی فیلتر کف دستگاه
 • گرفتگی در آب فشان ها
 • به وجود آمدن اختلال در موتور تقسیم آب
 • گرم نشدن آب
پیمایش به بالا