نمایندگی سامسونگ

24 سامسونگ

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرات خود را با خیال آسوده به بسپارید

شماره تماس : 45102-021

سامسونگ

نمایندگی رسمی

سامسونگ

تیم متخصص

سامسونگ

پشتیبانی آنلاین

سامسونگ

سرویس در محل

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

شرکت سامسونگ الکترونیکس، از جمله شرکت های بزرگ در زمینه تولید لوازم الکترونیکی و فناوری اطلاعات می باشد. این شرکت که کار خود را در سال 1938 در زمینه کاملا متفاوت صادرات غذا آغاز کرد، در سال 2005 از طرف Businessweek به عنوان بهترین مارک تولید کننده لوازم برقی معرفی شد. سامسونگ یک شرکت چند ملیتی است که دفتر اصلی آن در سئول کره جنوبی واقع شده است.هم اکنون این شرکت در زمینه لوازم خانگی دیجیتال، رسانه دیجیتال، ال سی دی، نیم رسانا و مخابرات فعالیت دارد. هم اکنون سامسونگ در بیش از 100 کشور جهان فعالیت می کند. شاید برایتان جالب باشد که کلمه سامسونگ در زبان کره ای به معنای سه ستاره است.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ
تعمیرات لباسشویی سامسونگ

تعمیرات لباسشویی سامسونگ

شرکت سامسونگ از جمله شرکت هایی است که محصولات فراوانی را وارد بازار سراسر دنیا کرده است. کیفیت خوب محصولات و همچنین در دسترس بودن آن ها از ویژگی هایی است که سامسونگ را به نام آشنایی در زمینه لوازم الکترونیکی و خانگی تبدیل کرده است. لباسشویی ها از لوازمی در منزل هستند که ممکن است دچار اشکال شوند. در صورت بروز هریک از این مشکلات می توانید به دفترچه راهنمایی که به همراه ماشین لباسشویی ارائه شده است مراجعه کنید یا با نمایندگی های تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

نمایندگی سامسونگ

تعمبر ماشین لباسشویی

نمایندگی سامسونگ

تعمبر کولرگازی

نمایندگی سامسونگ

تعمبر جاروبرقی

نمایندگی سامسونگ

تعمبر یخچال

تعمیر خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ

از آن جایی که ماشین لباسشویی وسیله ای است که بارها و به طور مکرر از آن استفاده می شود، ممکن است در حین کار، قبل و یا بعد از کار دچار مشکلاتی شوند. اکثر این مشکلات را می توانید با نگاه انداختن به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی یا چند حرکت ساده برطرف کنید. اما در بعضی موارد ناچار به مراجعه یا تماس با نمایندگی هستند.

تعمیرات لباسشویی سامسونگ

رفع خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ

در حین کار با ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است با خطایی که از طرف دستگاه اعلام می شود، مواجه شوید. این خطاها عمدتا به دلیل خرابی هایی است که روند کار دستگاه را دچار مشکل کرده است. خطاها می تواند بسته نشدن درست در، باز نبودن شیر آب، خرابی برخی از قطعات و… باشد. هریک از خطاها را از روی دفترچه ای که همراه با دستگاه ارائه می شود می توان شناسایی و رفع کرد. بعضی از خطاها نیز نیاز به تماس با نمایندگی دارند. کارشناسان هریک از خطاها را شناسایی کرده و نسبت به رفع آن اقدام می کنند.

 

تعمیر شیر برقی لباسشویی سامسونگ

در حین شستشو لازم است تا لباسشویی میزان آبی که به دستگاه وارد می شود را کنترل کند. این کنترل از طریق شیر برقی آن انجام می شود. در گذشته شیرهای برقی به کار رفته در ماشین های لباسشویی شامل دو نوع شیر آب سرد و شیر آب گرم بود اما امروزه به دلیل اینکه دستگاه خود توانایی گرم کردن آب به دمای دلخواه را دارد، تنها شیر آب سرد به کار برده می شود.

شیر آب سرد به دلایلی مختلفی اعم از رسوب گرفتن یا یخ زدن شیر آب ممکن است دچار اشکال شود. آبی که از مسیر شیر عبور می کند ممکن است یخ بزند و در نتیجه دچار انبساط گردد. این انبساط شیر را دچار نشتی می کند. برای رفع این مشکل باید با نمایندگی های معتبر تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید تا متخصصین این حوزه نسبت به شناسایی، تعمیر و یا تعویض شیر اقدام کنند.

 

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

یکی از مشکلات رایجی که افراد را مجبور به تماس گرفتن به نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ می کند، خرابی موتور دستگاه است. این خرابی ممکن است علائمی مانند نچرخیدن لباس ها، خشک نشدن لباس ها و… داشته باشد. کاربران معمولا از صدای هایی که ماشین لباسشویی در حین کار ایجاد می کنند شکایت می کنند. این صداها می تواند شبیه وزوز باشد و در حین شروع به کار ماشین لباسشویی شنیده شوند.

اگر موتور ماشین لباسشویی دچار اشکال شود، دیگر اجزای آن نیز از کار می افتند و عملا دستگاه بلااستفاده می شود. برای تعمیر و یا تعویض موتور کافی است با نمایندگی های تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید. کارشناسان شما را در امر عیب یابی و تعمیر یا تعویض موتور راهنمایی می کنند.

 

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

تمامی تنظیمات ماشین لباسشویی از طریق برد آن اعمال می شود. در واقع می توان برد ماشین لباسشویی را قلب دستگاه نامید که در صورت از کار افتادن و یا خرابی آن ممکن است کار ماشین لباسشویی دچار اشکال شود. از علائمی که در صورت بروز می تواند نشانه از اختلال در بخش برد ماشین لباسشویی باشد، از کارافتادگی پنل جلویی دستگاه یا خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی است.

در صورت بروز چنین اختلالاتی باید با نمایندگی های معتبر تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید. متخصصان سامسونگ شما را در این زمینه راهنمایی می کنند.

 

تعمیر المنت لباسشویی سامسونگ

اگر با کیفیت بد شستشو لباس ها مواجه شدید می توانید ایراد در المنت را در نظر بگیرید. المنت قطعه ای در دستگاه است که آب ورودی به ماشین لباسشویی را در دمای مورد نظر نگه می دارد و به این ترتیب به کیفیت شستشو کمک می کند. اگر این المنت دچار اشکال و خرابی شود، ماشین لباسشویی آب گرم مورد نیازش را ندارد و ممکن است کیفیت شستشو کاهش یابد. این خرابی ممکن است روی پنل نیز نمایش داده شود. در صورت مواجه با این مشکل نیز با نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید.

 

تعمیر سوئیچ درب ماشین لباسشویی

یکی دیگر از مشکلات رایجی که ممکن است با آن در ماشین های لباسشویی سامسونگ رو به رو شوید، خراب شدن میکروسوئیچ یا سوئیچ درب است. این میکروسوئیچ از اجزای اصلی لباسشویی است که از باز بودن درب دستگاه در هنگام کار جلوگیری می کند. لباسشویی ها معمولا در صورت خرابی این میکروسوئیچ اجازه شروع کار را به ماشین لباسشویی نمی دهند و به این ترتیب کار با دستگاه دچار اختلال می شود.

در صورت بروز این مشکل لازم است با نمایندگی های تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس حاصل کنید. کارشناسان درب دستگاه را باز کرده و لاستیک آن را جدا می کنند. پس از جدا کردن فنر بیرونی دور در به تعمیر و یا تعویض میکروسوئیچ می پردازند.

پیمایش به بالا