تعمیر گوشی a7 2017 سامسونگ
دسته بندی:
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

فهرست مطالب

تعمیر گوشی A7 2017 سامسونگ به علت خصوصیات تخصصی خود، به هماهنگی و دقت بالا نیازمند است. اگر تخصص لازم برای تعمیر موبایل رعایت نشود، امکان دارد هزینه‌های نسبتا بالایی برای شما به وجود آید و حتی شما قادر به استفاده از دستگاه موبایل خود نباشید. بهترین کار این است که تعمیر گوشی A7 2017 سامسونگ خود را در نمایندگی سامسونگ انجام دهید.

تعویض نمایشگر گوشی  A7 2017 سامسونگ ( تاچ و ال سی دی )

قیمت تاچ و LCD گوشی Galaxy A7 2017 بستگی به کیفیت ال سی دی درخواستی شما دارد، به حالت کلی سه نوع LCD داریم 1-های‌کپی 2- روکاری 3- اصلی یا به اصطلاحی شرکتی

تعویض نمایشگر گوشی  A7 2017 سامسونگ

تعویض نمایشگر گوشی  A7 2017 سامسونگ

1- ال سی دی ‌های‌ کپی گوشی Galaxy A7 2017

ال سی دی های‌کپی یا همان چینی، صفحه نمایش‌هایی هستند که به صورت غیرقانونی تولید شده و به صورت متفرقه از صفحه نمایش‌های اصلی تقلید می‌کنند. این نوع صفحه نمایش‌ها به صورت کارخانه‌ای تولید می‌شوند و اغلب به صورت غیر مجاز وارد کشور می‌شوند. باتوجه به اینکه ال سی دی های کپی گوشی موبایل به صورت قانونی تولید نمی‌شوند، کیفیت آنها معمولاً پایین تر از صفحه نمایش‌های اصلی است. این صفحه نمایش‌ها ممکن است مشکلاتی مانند رنگبازی ناکافی، کنتراست نامتعادل یا نویز تصویر داشته باشند. به علاوه، عمر مفید کوتاهتری دارند و ممکن است در مدت زمان کوتاهی خراب شوند. علاوه بر این، استفاده از ال سی دی های‌کپی گوشی موبایل ممکن است سبب عدم تطابق با بعضی از قطعات و اجزای داخلی گوشی شود، که به مشکلات فنی و کارکرد نامطلوب دستگاه منجر شود. بهترین روش برای جلوگیری از خرید LCD های‌کپی گوشی موبایل، مطمئن شدن از قانونی و مجاز بودن و منشا صفحه نمایش قبل از خرید است. پیشنهاد می شود همیشه از فروشنده های قابل اعتماد و معتبر خریداری کنید تا از کیفیت و اصل بودن صفحه نمایش خود مطمئن شوید.

2- ال سی دی روکاری گوشی Galaxy A7 2017

این نوع ال سی دی بهترین و ارزانترین مدل ممکن می‌باشند که ویژگی‌های اصلی گوشی موبایل شما را بدون هیچ مشکلی برایتان به نمایش می گذارند. ال سی دی روکاری به این دلیل بهترین نوع ال سی دی می‌باشد که از روی خود دستگاه باز شده است و کاملاً مطمئن هستید که نمونه LCD آن اصل می‌باشد. این مدل از نمایشگرها فلت و ال سی دی اورجینال است وعوض نشده و کاملا فابریک می‌باشد. با این نوع ال سی دی شما هیچ افت کیفیتی را احساس نمی‌کنید. این نوع ال سی دی‌ها به نسبت های‌کپی قیمت بالاتری دارند.

3- ال سی دی شرکتی اصلی گوشی Galaxy A7 2017

ال سی دی شرکتی یا اصلی، نوع دیگری از ال سی دی‌ها هستند. این نوع ال سی دی‌ها، همانند نامشان، اصلی و توسط خود کمپانی تولید می‌شوند و دارای کیفیتی کاملاً شبیه به ال سی دی داخل دستگاه موبایل می‌باشند. تفاوت آنها با روکاری در این است که روکاری از خود موبایل باز شده است، در صورتی که ال سی دی شرکتی توسط کمپانی مد نظر بصورت جداگانه تهیه و تولید می‌شوند. ال سی دی شرکتی نسبت به دیگر ال سی دی‌ها قیمت بالاتری دارد. اگر بخواهیم به شما ال سی دی با کیفیت معرفی کنیم، اول ال سی دی شرکتی و روکار آنها را توصیه می‌کنیم. با این وجود، بعضی افراد به دلایل هزینه، LCD با کیفیت پایین‌تر را انتخاب می‌کنند.

نشانه خراب شدن صفحه نمایش گوشی A7 2017 سامسونگ ( تاچ و LCD )

از رایج ترین نشانه‌های خرابی ال سی دی گوشی Galaxy A7 2017 می‌توان موارد زیر را نام برد:

1-عدم نمایش تصویر ال‌سی‌دی گوشی سامسونگ Galaxy A7 2017

2- لکه دار شدن صفحه و یا پخش شدن مایع و جوهر ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A7 2017

3- پرش تصویر نمایشگر گوشی Galaxy A7 2017

4- سیاه و سفید شدن صفحه ال سی دی Galaxy A7 2017

5- راه راه و شطرنجی شدن صفحه گوشی موبایل سامسونگ A7 2017

تعویض نمایشگر گوشی A7 2017 سامسونگ (LCD ال سی دی ) فوری

هزینه تعویض ال سی دی موبایل با توجه به قطعه مورد استفاده در آن (LCD اصلی و یا کپی) و نوع ایراد دستگاه متفاوت است . به طور قطع دستمزد تعویض ال سی دی که فقط خودش ضربه خورده با دستگاهی که آب خورده و یا قاب دور صفحه نمایشش هم ضربه خورده و تخریب شده متفاوت بوده و نمی توان یک قیمت واحد اعلام کرد

اما برای استعلام قیمت و مطلع شدن از شرایط دستگاه تان . با همکاران ما تماس بگیرید

تعویض یا تعمیر هارد گوشی  A7 2017 سامسونگ

تعویض هارد گوشی گلکسی A7 2017 توسط متخصصین حرفه ای و باتجربه در نمایندگی سامسونگ انجام می شود.

نشانه‌های خراب شدن هارد گوشی Galaxy A7 2017 چیست؟

– مشکل در ریست فکتوری کردن گوشی موبایل

– ذخیره نشدن اطلاعات جدید روی موبایل

– بوت لوپ دستگاه: یعنی گوشی دائما روشن و خاموش می شود

– پاک نشدن اطلاعات از روی گوشی

– روشن نشدن گوشی موبایل

– نمایش خطای Encrypt Unsuccessful بعد از روشن کردن موبایل

– هنگ کردن مکرر دستگاه

– قفل شدن گوشی روی لوگو

– خاموش شدن خود به خود گوشی موبایل به خصوص بعد از ضربه خوردن یا خیس شدن

تعویض یا تعمیر هارد گوشی  A7 2017 سامسونگ

تعویض یا تعمیر هارد گوشی  A7 2017 سامسونگ

اگر هارد گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A7 2017 بسوزد چه اتفاقی می‌افتد؟

هارد گوشی موبایل قطعه بسیار مهمی می‌باشد که نرم افزار گوشی و تمام اطلاعاتی که روی موبایل خود دارید را در خود ذخیره می‌کند. این نرم افزار گوشی موبایل است که باعث می‌شود گوشی شما روشن شود و بتوانید از آن استفاده کنید. اگر این نرم افزار به هر علتی به مشکل بخورد، شما نمی‌توانید به خوبی از دستگاه موبایل استفاده کنید و یا ممکن است گوشی شما اصلا روشن نشود.

هزینه تعویض هارد گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A7 2017

قیمت هارد موبایل سامسونگ Galaxy A7 2017 با توجه به انتخاب و نیاز شما در انتخاب قیمت و کیفیت هارد ، اعم از کیفیت‌های: کپی, های‌کپی, اصل چین, اورجینال, 100% اورجینال فابریکی شرکتی , سکند‌هند روکاری و یا سر کارتنی گوشی, برای شما عزیزان ارسال نماید.

تعویض باتری گوشی گلکسی A7 2017

تعمیر گوشی a7 2017 سامسونگ در حوزه تعویض باتری توسط متخصصین حرفه ای و مجرب نمایندگی سامسونگ انجام می شود. باتری گوشی، یک قطعه بسیار ارزشمند و مهم است که همه‌ی کاربران باید به آن حساسیت و توجه لازم را داشته باشند. این حساسیت به این دلیل می‌باشد که باتری، نقش حفظ تغذیه و انرژی دستگاه موبایل را دارد و هر گونه خراب شدن و آسیب به آن می‌تواند منجر به کارکرد نامناسب و یا تعطیل شدن گوشی شود. باتری گوشی موبایل، یک قطعه مصرفی بوده که با گذشت زمان و استفاده همیشگی، عمر مفید و محدودی دارد. به همین علت، بعد از تمام شدن عمر مفید باتری، باید به صورت دوره‌ای عوض شود تا مانع از احتمال آسیب رساندن به بقیه قطعات دستگاه شود. در حقیقت، عدم تعویض مناسب باتری گوشی می‌تواند باعث ناهماهنگی در کارایی دستگاه موبایل شود و در نهایت به خراب شدن و خسارت‌های جدی منجر شود. در فرآیند خرید باتری گوشی موبایل، یکی از مهمترین گزینه‌هایی که باید به آن توجه کرد، گارانتی و ضمانت این قطعه است. این مسئله اهمیت بسیار بالایی دارد. چرا که گارانتی و ضمانت، نشان دهنده کیفیت و کارکرد قابل اعتماد باتری است. با داشتن گارانتی و ضمانت مناسب، مشتریان اطمینان دارند که در صورت بوجود آمدن هر گونه خرابی یا عیب فنی، قادر به تعویض و یا بازپرداخت باتری خود خواهند بود. به همین دلیل، پیشنهاد ما به همه‌ی کاربران گوشی موبایل این است که در هنگام خرید باتری، به گارانتی و ضمانت این قطعه توجه لازم را داشته باشند. به علاوه، لازم است که موقع استفاده از باتری، به راهنمای استفاده درست آن توجه داشته باشید تا از کارکرد بهینه و بالا باتری خود لذت ببرند. علاوه براین، با رعایت نکات و توصیه‌های مناسب در مورد شارژ و استفاده از باتری، می‌توان از عمر مفید باتری برای مدت طولانی تری استفاده کرد و نگران خراب شدن زود هنگام آن نبود.

نشانه‌های خراب شدن باتری گوشی سامسونگ Galaxy A7 2017:

تخلیه سریع شارژ باتری

-خاموش شدن گوشی موبایل در زمان سرما چند درجه زیر صفر

-خاموش و روشن شدن موبایل

-باد کردن باتری دستگاه

-نشان ندادن درست درصد باتری ( به عنوان مثال درصد باتری 70% می‌باشد ولی با یک خاموش و روشن کردن دستگاه، درصد باتری یا 40% یا 90% شده است)

تعمیر باتری گوشی  A7 2017 سامسونگ

هزینه تعمیرباتری گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A7 2017 با توجه به انتخاب و نیاز شما در انتخاب قیمت و کیفیت باتری، اعم از کیفیت‌های: کپی, های‌کپی, اصل چین, اورجینال, 100% اورجینال فابریکی شرکتی , سکند‌هند روکاری و یا سر کارتنی گوشی, برای شما عزیزان ارسال نماید.

تعویض فلت شارژ موبایل گلکسی  A7 2017سامسونگ

تعویض فلت شارژ گوشی سامسونگ A7 2017 توسط متخصصین ماهر و مجرب نمایندگی سامسونگ انجام می شود.

علائم خرابی فلت شارژ سامسونگ Galaxy A7 2017 چیست؟

قسمت ورودی سوکت شارژ محل قرار گیری فلت شارژ بوده و با انتقال برق به منطقه مادر برد گوشی را شارژ می کند. عدم شارژ شدن باتری هنگام اتصال به شارژر و زود خالی کردن شارژ در مدت زمان بسیار کوتاه از نشانه های خرابی فلت شارژ است.

قیمت فلت موبایل سامسونگ Galaxy A7 2017

قیمت فلت گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A7 2017 با توجه به انتخاب و نیاز شما در انتخاب قیمت و کیفیت باتری، اعم از کیفیت‌های: کپی, های‌کپی, اصل چین, اورجینال, 100% اورجینال فابریکی شرکتی , سکند‌هند روکاری و یا سر کارتنی گوشی, برای شما عزیزان ارسال نماید.

تعویض قاب پشت سامسونگ Galaxy A7 2017

قاب پشت موبایل، یکی از قطعات بسیار حیاتی است که محافظت لازم را برای اجزای داخلی دستگاه ارائه می دهد. در صورتی که قاب گوشی شما بر اثر ضربه شکسته شده باشد، باید بلافاصله اقدام به تعویض آن کنید تا دستگاه خود را در برابر آسیب های بعدی حفظ کنید.

شکستگی در این قسمت می تواند باعث شود که دستگاه شما در مقابل ضربه های آینده آسیب پذیر شود. بهتر است قبل از وقوع چنین مشکلی، از قاب های محافظ استفاده کنید تا جلوی وقوع این مشکل را بگیرید. اما در صورت بروز چنین مشکلی، تماس با یک نمایندگی تعمیر موبایل مجاز و گفتگو درباره قاب های موجود برند و مدل گوشی خود را پیشنهاد می کنیم.

خود به خود خاموش شدن سامسونگ Galaxy A7 2017

خود به خود خاموش شدن موبایل معمولا به دلیل تمام شدن شارژ باتری اتفاق می افتد. اما دلایل دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشد. برای مثال، باتری ممکن است به صورت ناگهانی خالی شود که در نتیجه موبایل خاموش می شود. همچنین، در برخی مواقع سیستم ممکن است به علت گرم شدن بیش از حد، خود را خاموش کند تا از آسیب دیدن دستگاه جلوگیری کند. باید توجه داشت که یک ایراد نرم افزاری همچون ویروس نیز می تواند باعث خاموش شدن موبایل شود. در بعضی موارد هم، ممکن است برنامه هایی که در حال اجرا هستند، باعث خرابی سیستم شده و در نتیجه گوشی خاموش می شود. در این شرایط بهتر است از کارشناسان مجرب و قابل اعتماد در زمینه تعمیرات موبایل کمک بگیرید. آنها قادر به تشخیص و رفع مشکلات فنی گوشی شما هستند.

تعمیر اسپیکر سامسونگ Galaxy A7 2017

به طور کلی، خرابی های اسپیکر موبایل به دلایل مختلفی رخ می دهد که در اغلب موارد به علت استفاده غیر اصولی کاربران رخ می دهد. علاوه بر این، اصابت ضربه و نفوذ مایعات نیز می تواند باعث سوختن یا آسیب دیدن قطعات داخلی موبایل، از جمله اسپیکر آن شود. البته باید توجه داشت که مشکلات اسپیکر همواره علت آنها سخت افزاری نیستند. گاهی احتمال دارد که به دلیل تداخلات نرم افزاری، اسپیکر گوشی درست کار نکند. یک سهل انگاری کوچک و نصب بدافزار یا وجود باگ در برنامه های ناسازگار با گوشی، تأثیر قابل توجهی در عملکرد اسپیکر موبایل دارد. اگر با استفاده از راهکارهای ساده مانند ری استارت یا ریست فکتوری نتوانید مشکلات اسپیکر را حل کنید، لازم است به مراکز تعمیرات معتبر مراجعه کنید. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات موبایل، با استفاده از آخرین تکنیک های تعمیراتی جهان، قادر به برطرف کردن عیوب ساختاری اسپیکر موبایل با کیفیت بالا هستند.

تعمیر اسپیکر سامسونگ Galaxy A7 2017

تعمیر اسپیکر سامسونگ Galaxy A7 2017

تعمیر میکروفن گوشی موبایل Galaxy A7 2017

میکروفن گوشی، وظیفه مهمی را در پخش صدا در هنگام تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی و همچنین در حین تماس تلفنی بر عهده دارد. به همین علت، هرگونه نقص و نارسایی در کارکرد آن می‌تواند برای کاربران مشکل ایجاد کند. اگر مشکلاتی مانند ریختن آب و مایعات یا تحمل ضربه‌ای رخ داده باشد، احتمال تعمیر موفق کاهش یافته و ممکن است نیاز به تعویض قطعه باشد. گاهی اوقات این نقص و خراب شدن به علت ورود ولتاژ بالا موقع شارژ کردن گوشی موبایل، یا ورود آلودگی به قطعات دستگاه و سایر عوامل ایجاد می‌شود. در صورت تشخیص این مسائل توسط فنیسین‌های ماهر، امکان تعمیر آن وجود دارد. هرچند، باید به ما اطلاع داده شود و دستگاه را جهت عیب‌یابی و بررسی دقیق به واحد تعمیرات منتقل کنید. در این صورت، بازدهی بهینه میکروفن موبایل خود را به‌دست خواهید آورد.

نمایندگی سامسونگ

گرچه قصد خرید گوشی موبایل سامسونگ یا حتی تعمیر گوشی سامسونگ، تعمیر ساعت هوشمند سامسونگ، تعمیر تبلت سامسونگ، تعمیر مانیتور سامسونگ را دارید می‌توانید به نمایندگی رسمی سامسونگ در غرب تهران مراجعه کنید. برای ارتباط با کارشناسان فروش و تکنسین‌های تعمیرات با شماره تلفن:02145102 و همچنین برای مراجعه حضوری می‌توانید به آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، برج گلدیس، طبقه 11، واحد 14 مراجعه کنید. ممنون که ما را تا انتهای مطلب همراهی کردید،؛ برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با تکنسین‌های ما در تماس باشید.

تعمیر گوشی a7 2017 سامسونگ

سبد خرید
فروشگاه
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من