تعمیر مانیتور سامسونگ
دسته بندی:
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

فهرست مطالب

یکی دیگر از سرویس های ارائه شده، تعمیر مانیتور سامسونگ است که در مرکز ما توسط متخصصین مجرب انجام میگیرد. در این بخش تیمی از کارشناسان در این زمینه، تجهیزات پیشرفته مرتبط با تعمیر این محصول داشته و تخصصی ترین عملیات مورد نیاز را بر به انجام می سازند.

تعمیر مانیتور سامسونگ در نمایندگی

ضمن توصیه اینکه بهتر است تعمیرات مانیتور سامسونگ در نمانیدگی رسمی سامسونگ انجام پذیرد زیرا تعمیر این محصولات در مراکز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی، نه تنها مشکل دستگاه را برطرف نخواهد کرد بلکه موجب وارد کردن صدمات ناشی به بخش‌های دیگر دستگاه میشود، که در برخی موارد با از کار انداختن کلی دستگاه امکان بازیابی و اصلاح آن را برای همیشه از بین می‌برد.

تعمیرات مانیتور سامسونگ در این مرکز به دست متخصصان ماهر، در دست انجام می پذیرد که بهترین راهکار جهت رفع عیوب ایجاد شده در آن را به کار برند، ترفندهای تعمیر را متناسب با ساختار و نوع مانیتور بر می گزینند و با عیب یابی صحیح دستگاه، کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات مانیتور سامسونگ به دلیل آنالیز و واکاوی تعداد بی شماری از این دستگاه ها بر ویژگی های فنی و نرم افزاری این محصول مهارت داشته و قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در آن هستند.

نمایندگی تعمیر مانیتور سامسونگ

نمایندگی تعمیر مانیتور سامسونگ

مانیتور سامسونگ

مانیتور سامسونگ یکی از تولیدات باکیفیت کمپانی خوشنام سامسونگ میباشد که عموماً به دلیل برخورداری از برخی ویژگی‌ها نظیر کیفیت بالا، پیکسل بالا، ابعاد مناسب، مصرف انرژی پایین ونصب آسان و راحت انتخاب نخست بسیاری از کاربران است. سامسونگ با بکارگیری از کارشناسان نخبۀ سیستم‌ها و خدمات آی‌تی و نیز پیشرفته‌ترین فناوری‌ها در زمینه محاسبات، ارتباطات و صنایع میکروالکترونیک، توانسته است مشریان خود را، از محصولات با کیفیت بهره‌مند سازد و بخش عمده ای از بازارهای جهانی این حوزه رابر ارزش افزوده است .

مشکلات و خرابی های پنل مانیتور سامسونگ

بعد از مدتی استفادهپنل های مانیتور سامسونگ دچار ایراداتی می شوند که باید نسبت به تعمیر آن اقدام کرد.نمایشگر یا پنل ها قطعات ظریف و حساسی هستند که به مرور زمان دچار مشکلاتی می شوند. چند نمونه خرابی های پنل مانیتور های سامسونگ:
– کم نور شدن کل تصویر
– وجود هاله سیاه یا سفید در پنل
– تاریک بودن قسمتی از تصویر
– ایجاد پیکسل خاموش یا روشن در پنل
– وجود خطوط عمودی یا افقی در تصویر

مشکلات و خرابی های پنل مانیتور سامسونگ

مشکلات و خرابی های پنل مانیتور سامسونگ

تعویض پنل مانیتور سامسونگ

مانیتورهای سامسونگ از بهترین و با کیفیت ترین پنل های بازار می باشند. تمامی خدمات تعویض پنل مانیتور سامسونگ حتما و باید در نمایندگی رسمی سامسونگ انجام شود. زیرا در نمایندگی الکترونیک تمامی پنل های مانیتور سامسونگ نو و فابریک می باشد. تعویض پنل در بعضی موارد خاص اتفاق می افتد و اکثرا ایرادات نمایشگر مانیتور سامسونگ قابل تعمیر است
ایراداتی که نیازمند تعویض کامل پنل مانیتور هستند عبارتند از:
شکستگی پنل مانیتور سامسونگ با فتادن مانیتور یا ضربه
خطوط نامنظم در صفحه نمایش مانیتور سامسونگ

آب خوردگی پنل مانیتور

وجود هاله رنگی یا سیاه در تصویر
در چنین مواردی که بعضی از این اتفاق ها توسط خود مشتری و در بعضی موارد به صورت خود به خود بر روی صفحه نمایش اتفاق می افتد، نیازمند تعویض کامل پنل مانیتور سامسونگ است. در هر صورت، پیشنهاد می کنیم با متخصصان قابل اطمینان در تماس باشید تا شما را برای تعمیر یا تعویض پنل مانیتور سامسونگ راهنمایی کنند
تعمیر پنل مانیتور samsung
تعمیر پنل مانیتور سامسونگ بهتر است توسط تکنسین های متخصص و مجرب صورت گیرد. لطفاً توجه داشته باشید که تعمیرات پنل مانیتور نیازمند یک فرآیند حساس است و تخصص و آشنایی با قطعات الکترونیکی می‌باشد. بهتر است در صورتی که نیاز به تعمیر پنل مانیتور دارید،از خدمات تعمیرگاه‌ مجاز سامسونگ الکترونیک استفاده کنید.
تشخیص مشکل:
بررسی دقیق نمایشگر و تشخیص نقطه ضعف یا خرابی ممکن در آن.
بررسی اتصالات کابل‌ها و ماژول‌های داخلی پنل مانیتور.
تعمیر قطعات:
در صورت شناسایی خرابی در قطعات مانیتور، تعمیر یا تعویض قطعات معیوب مانند تراشه‌ها، ال‌سی‌دی و سایر قطعات الکترونیکی3. تعویض لامپ‌ها:
در صورتی که لامپ‌های ال ای دی یا فلورسنت پشت صفحه نمایش خراب شده باشند، نیاز به تعویض لامپ‌های جدید میباشد.
تنظیمات و کالیبراسیون:
انجام تنظیمات پنل مانیتور برای بهبود کیفیت تصویر
لازم به ذکر میباشد که این مراحل به صورت کلی می باشد. تعمیر انواع مانیتورهای سامسونگ وابسته به مشکل خاص و نوع مدل انها می‌باشد.

علت روشن نشدن مانیتور کامپیوتر samsung

شاید برای شما هم پیش آمده که شب با مانیتور کار کردین و صبح که خواستین روشن کنید، متاسفانه مانیتور روشن نشده است. حتی چراغ پاور مانیتور و مانیتور هیچ علائمی ندارد. در این مطلب درباره چند مورد علت روشن نشدن مانیتور سامسونگ و روش تعمیر آن را خواهیم گفت. پیشنهاد می کنیم حتما این مراحل را انجام دهید، شاید با انجام این مراحل ممکن است، مانیتور روشن شود و نیاز به صرف وقت و هزینه الکی نداشته باشید.مرحله اول تعویض پریز یا محافظ برق که مانیتور به آن متصل است.مرحله دوم امتحان کردن دکمه یا میکروسویچ مانیتور است.

مطمئن شوید که دکمه ها شکسته یا فرورفتگی نداشته باشند.مرحله سوم تعویض کابل برق در مانیتور های ال سی دی یا تعویض آداپتور در مانیتورهای ال ای دی است.اگر با تمامی این موارد انجام شده همچنان مانیتور روشن نمی شود، علت خرابی در قطعات داخلی مانیتور سامسونگ می باشد که باید برای تعمیر آن به نمایندگی مراجعه کنید

علت روشن نشدن مانیتور کامپیوتر samsung

علت روشن نشدن مانیتور کامپیوتر samsung

تعمیر روشن نشدن مانیتور سامسونگ

هر وقت که مانیتور سامسونگ روشن نشود میبایست عیب یابی دقیق انجام شود وباید نسبت به تعمیر آن اقدام کرد . در چنین مشکلی، مانیتور هیچ علائمی ندارد و تشخیص ایراد قطعه معیوب کمی دشوار است.در مواردی که ممکن است در روشن نشدن مانیتور سامسونگ مربوط باشند را در قسمت بالا گفتیم. اگر نکات بالا مشکل را برطرف نکرد، مانیتور خراب شده و باید برای تعمیر آن اقدام کنید. قطعاتی که علت روشن نشدن مانیتور می شود، شامل۳ مورد زیر می باشد. این موارد با توجه به نوع مانیتور، اندازه و همچنین ال سی دی (LCD) یا ال ای دی (LED) بودن مانیتور متفاوت است.

روشن نشدن مانیتور سامسونگ می تواند خرابی در برد پاور پنل، مین برد و در بعضی موارد میکروسویچ یا دکمه های مانیتور اتفاق بیفتد. برای متوجه شدن علت روشن نشدن مانیتور بهتر است، مدل مانیتور سامسونگ را به متخصصان الکترونیک بسپارید تا شمارا برای تعمیر آن راهنمایی کنند.همکاران ما با مهارت و تجربه کافی می توانند مشکل روشن نشدن مانیتور سامسونگ را برطرف کنند.

علت خاموش شدن مانیتور سامسونگ

خاموش شدن مانیتور سامسونگ ممکن است به عوامل متعددی داشته باشد. در زیر برخی از علت‌های شایع خاموش شدن مانیتور سامسونگ و روش های تعمیر آن را بررسی می‌کنیم:مشکل در منبع برق: یکی از علت‌های اصلی خاموش شدن مانیتور، وجود مشکل در منبع برق است. امکان دارد کابل برق به‌درستی متصل نشده باشد یا منبع برق مشکل داشته باشد. در این صورت، بررسی کابل برق و اتصال آن به پنل مانیتور و همچنین اطمینان حاصل کردن از سالم بودن منبع برق مورد نیاز است.
سوئیچ خاموش و روشن : برخی از مانیتورها دارای سوئیچ خاموش و روشن هستند که وضعیت روشنایی را تنظیم می‌کند. اگر سوئیچ درحالت خاموش باشد، مانیتور نیز خاموش می‌شود. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که سوئیچ در وضعیت روشن قرار دارد.
مشکلات سخت افزاری: خاموش شدن مانیتور ممکن است به علت مشکلات سخت افزاری داخلی باشد، مانند خرابی قطعات الکترونیکی یا خرابی مدارهای داخلی. در این مورد، بهتر است به تعمیرگاه مجاز مانیتور سامسونگ مراجعه کنید تا با تکنسین‌های مجرب وکاربلد تشخیص داده شود کدام قطعه مسئول خرابی است تا آن را تعمیر یا تعویض کنند.
مشکلات نرم افزاری: مشکلات نرم افزاری نیزگاهی اوقات می‌توانند منجر به خاموش شدن مانیتور شوند. در این صورت، راه‌حل‌هایی مانند ریست کردن تنظیمات مانیتور یا به‌روزرسانی درایورها می‌تواند مشکل را برطرف کند. برای این کار، به راهنمای کاربری مربوط به مانیتور خود مراجعه کنید و دستورالعمل‌های مربوطه را دنبال کنید.
اگر هیچکدام از این راه‌حل‌ها بهبودی نداشتند، توصیه می‌شود با سرویس مشتریان سامسونگ یا تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید تا دریافت راهنمایی دقیق‌تر و انجام تعمیرات لازم را انجام دهید.

علت خاموش شدن مانیتور سامسونگ

علت خاموش شدن مانیتور سامسونگ

چه زمانی لامپ پاور مانیتور سامسونگ به حالت چشمک زن در میاید؟

دلایل زیادی میتواند باعث این شود که لامپ پاور مانیتور به حالت چشمک زن درآید. کابل برق، قطعات داخلی مانیتور سامسونگ و تنظیمات یا مشکلات کارت گرافیک بستگی دارد، که باید روش تعمیر آن را بدانید. در زیر، برخی از علت‌های شایع چشمک زدن چراغ پاور مانیتور سامسونگ را بررسی خواهیم کرد:مشکلات در برق:
ولتاژ برق نامناسب: وقتی که ولتاژ برق ورودی به مانیتور پایین یا بالاتر از حد معمول است، ممکن است چراغ پاور چشمک بزند. در این مورد ممکن است به دلیل مشکلات در خط برق یا منبع تغذیه باشد. در این صورت، بررسی وضعیت ولتاژ برق و استفاده از یک سیستم تغذیه پایدار می‌تواند مشکل را حل کند.
نوسانات برق: ممکن است نوسانات برق باعث چشمک زدن چراغ پاور مانیتور شود. در این صورت، استفاده از یک ولتاژ پایدار کنترل شده مشکل را رفع کند.
مشکل در کابل برق: اگر کابل برق به‌درستی متصل نباشد یا دچار خرابی باشد، چشمک زدن چراغ پاور ممکن است رخ دهد. در این صورت، مطمئن شوید کابل برق به‌درستی به مانیتور متصل است و سالم است.
مشکلات در پنل مانیتور:
خرابی قطعات الکترونیکی: خرابی قطعات الکترونیکی موجود در داخل مانیتور می‌تواند باعث چشمک زدن چراغ پاور شود. در این صورت، نیاز به تعمیرات تخصصی توسط تعمیرکاران مجرب است.
مشکلات کارت گرافیک:
تنظیمات کارت گرافیک: برخی از تنظیمات کارت گرافیک می‌تواند باعث چشمک زدن چراغ پاور مانیتور شوند. تنظیم انرژی مانیتور و تغییر آن‌ها می‌تواند مشکل را حل کند.
در صورتی که مشکل همچنان وجود دا شت و چشمک زدن چراغ پاور مانیتور سامسونگ به طور مداوم ادامه دارد، بهتر است با تعمیرکاران جاوید الکترونیک تماس بگیرید تا مشکل را تشخیص دهند و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

چه زمانی لامپ پاور مانیتور سامسونگ به حالت چشمک زن در میاید؟

چه زمانی لامپ پاور مانیتور سامسونگ به حالت چشمک زن در میاید؟

هزینه تعمیر مانیتور سامسونگ

هزینه نهایی که شما باید برای تعمیر مانیتور سامسونگ پرداخت میکنید ثابت نیست. عوامل و فاکتور های زیادی هستند که این هزینه را تحت تاثیر خود قرار می دهندشامل این عوامل میباشد. به یاد داشته باشید که هزینه تعمیرات مانیتور سامسونگ در ایران هر روز در حال افزایش است. پس اگر شما هم به دنبال رفع ایراد مانیتور خود هستید، بهتر است که در سریع ترین زمان ممکن نسبت به انجام این فعالیت اقدام نمایید.

از جمله مهم ترین عواملی که هزینه تعمیر مانیتور سامسونگ را تحت تاثیر خود قرار می دهند می توان به نوع مانیتور، ابعاد مانیتور، نوع خرابی، تعداد قطعات مورد نیاز و کیفیت تجهیزات استفاده در مانیتور اشاره کرد. جدا از تمام این موارد، شرکتی که از خدماتش برای تعمیرات مانیتور سامسونگ استفاده می کنید نیز تاثیرات زیادی را بر روی روند تعمیرات می گذارد. با استفاده از خدمات بهترین شرکت ها، شما می توانید هزینه معقولانه ای را برای تعمیرات مانیتور های سامسونگ پرداخت نمایید. تعمیر مانیتورشکسته بیشترین هزینه ای هست که برای مانیتور پرداخت می کنید.

چه موقعی ما به تعمیر مانیتور نیاز داریم؟

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق، ما چه موقعی به تعمیر مانیتور سامسونگ نیاز داریم؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که همیشه خرابی های ممکن نشان دهنده مراجعه به تعمیرکار نیستند. برخی از کاربران مانیتور خود و مشکلاتش را جدی نمیگیرند تا زمانی که دیر شده باشد، آنها در زمانی برای تعمیر مراجعه می کنند که  صدمات جدی به مانیتور وارد شده است. مطمئنا این روند تعمیراتی نه تنها هزینه زیادی را بر روی دست شما می گذارد، بلکه می تواند به مدت زمان زیادی هم نیاز داشته باشد.

مراکز تعمیراتی باید زمان زیادی از وقت خود را صرف شناسایی قطعات خراب و تعویض آنها بکند. در عوض، برخی از افراد هم به محض مشاهده کوچک ترین خرابی نسبت به تعمیرات مانیتور سامسونگ اقدام می نمایند. این روند می تواند مزایای بیشتری را به عمل بیاورد. مثلا زمانی که مانیتور شما اولین علائم خرابی بک لایت را نشان داد، شما به سرعت باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. در مراحل اولیه بک لایت های خراب فقط کمی نور را کم و زیاد می کنند. این روند زیاد وکم شدن نور به مرور زمان تا حدی افزایش پیدا می کند که با چشم قابل دیدن است.

اگر شما همچنان نسبت به تعمیر مانیتور سامسونگ اقدام نکنید، این آسیب دیدگی ها گسترش پیدا کرده و در نهایت باعث آسیب دیدن قطعات زیادی خواهند شد. دراین شرایط و پروسه برای همه خرابی های مربوط به مانیتور صادق است. در صورتی که مانیتور شما یک فعالیت خارج از برنامه انجام می دهد و علائمی دارد که می توانند مربوط به خرابی باشند، بهتر است که آن را مورد بررسی قرار دهید.

نمایندگی سامسونگ

24 سامسونگ نمایندگی رسمی سامسونگ در تهران بوده و دارای خدمات تعمیر موبایل سامسونگ، تعمیر تبلت سامسونگ، تعمیر ساعت هوشمند سامسونگ، تعمیر لپ تاپ سامسونگ و تعمیر مانیتور سامسونگ می باشد . برای مشاوره با شماره ۴۵۱۰۲ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

تعمیر مانیتور سامسونگ

سبد خرید
فروشگاه
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من